Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm iszonyúan féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm iszonyúan féltékeny az exbarátnőmre, annyira hogy nem szeretne sehova eljönni velem ahol esetleg ott lehet. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Hiába mondom neki hogy semmit nem jelent már az exem, és nem hiába vagyok együtt vele már lassan másfél éve.

Ha valahova elmegyek, és véletlenül úgy fényképeznek a szórakozóhelyen, a volt barátnőm és én is látszom, a képen akkor már szerinte együtt lógunk és bulizunk.

Pedig már egy ideje semmit nem beszéltem vele, sőt nem is akarok, mert nem nagyon érdekel, mi van vele.

Már egy lezárt történet, ami vele történt anno.

Nagyon szeretem a barátnőm, és nem szeretném elveszíteni.

köszi a segítséget!


2011. febr. 27. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy kicsit túlzásba viszi, de igazából meg tudom érteni. Ha közösen lennének egy helyen, mindketten rosszul éreznék magukat.

Nekem volt egy barátom, akivel közös volt a "legjobb barátnőnk". Miután szakítottunk, elmentünk együtt bulizni, úgy, hogy ő is ott volt a volt barátnőjével. A csaj egész este gyűlölködő tekintettel fixírozott, már ott tartottam, hogy megmondom neki, hogy takarodjon már:D

Tudatosítsd barátnőddel minden adandó alkalommal, hogy ő jobb, mint az a csaj, és ne kényszerítsd bele olyan helyzetbe, ahol egy helyen kell lennie vele.

2011. febr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én már számtalanszor elmondtam neki hogy nekem nem kell más, és hogy őt csak szeretem.

Ő is ugyanígy gondolja, de ha van egy olyan eset hogy elszeretnék menni egy buliba ahol a barátaimmal találkozom és ott van az exem is akkor kiborul és szakítani szeretne velem.

Nagyon nem tudom mi lenne erre a megoldás, nem bízik bennem.

Igaz adtam neki rá okot még régen azzal, hogy beszéltem lányokkal msn-en.

Én csak szórakozásnak vettem de ő úgy gondolta hogy csajozni akarok, amikor elolvasta a beszélgetéseimet kíváncsiságból.

Azóta már milliószor megbántam az egészet de nem megyek vele semmire. :(

2011. febr. 27. 10:01
 3/6 Norb66 ***** válasza:
Csak azzal bizonyíthatod hogy nem kell más neked ha véletlenül se nézel rá más lányra. Persze ehhez idő kell hogy visszaszerezd a bizalmát.
2011. febr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Úgy érzem és attól félek, hogy elvan már szúrva az egész kapcsolatunk, és soha nem lesz már az igazi.

Nem fog már bízni bennem, hiába várom.

2011. febr. 27. 10:26
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

És amikor együtt vagytok egy semleges helyen akkor is vitázik? Vagy akkor tud barátnő módra viselkedni?


Tudod a hiba benne van. Annyira fél h megint bántják, hogy megint csalódik, hogy a végén önmaga idézi elő önmagának. És igazából, eredendően önmagában nem bízik és csak ebből adódóan benned sem.


Próbáld meg bebizonyítani h szereted. Kedvességek, romantikus esték, apróságok, amik nem nagy változás az eddigiekhez képest. Lehet h nem sokat segítenek, mert a barátnőd felfogásán kellene változtatni, de próbálkozásnak nem rossz.

2011. febr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

amikor együtt vagyunk más úgy mond "közömbös helyen" vagy más városban akkor semmit baj nincs.

Akkor nagyon boldogok vagyunk.

Ahol tudja hogy tuti nem találkozik senkivel egy volt barátnőmmel sem.

2011. febr. 27. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!