Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is én voltam a...

Szerintetek is én voltam a szemét barátommal?

Figyelt kérdés

7 hónapja "veszekszünk együtt".

Azon szoktunk összeveszni, hogy ő idegen csajokat nézeget a közösségi oldalakon, bejelöli őket, meg írogat nekik. Ha szóvá teszem, addig forgatja a szavakat, hogy eljutunk az 1 héttel ezelőtt leégetett pörkölthöz, hogy én még főzni se tudok, a 2 hónapja eltört pohárhoz, hogy olyan béna vagyok, mosogatni se tudok stb. Minden létezőt rákiabál, ami rosszat eddig tettem. Én is tudnék miért szólni, de engem csak a lányos dolgok bántanak nagyon.


Pár hete egy lánytól kaptam levelet iwiw-en, aki továbbküldte nekem azt a levelet, amiben a barátom találkozni akart vele, és azt írta, hogy nincs barátnője. Persze én lettem a hibás megint.


Nemrég hamis képpel, adatokkal beregisztráltam, és bejelöltem a barátomat ismerősnek. Ő már rögtön írt is, hogy milyen szép vagyok, ő meg évek óta egyedül...


Ma megkérdeztem tőle, miért csinálja ezt, miért tagad le, miért van velem ha mégse kellek neki. Azt mondta, hogy én képzelem be az egészet, szó sincs ilyenről, és már unja, hogy a képzelgéseimmel zaklatom. Bevallottam, hogy én vagyok az új kiszemeltje.


Minden létező, alattomos dögnek elhordott, és itt hagyott.


2011. júl. 13. 22:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
kidobni azonnal
2011. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
:D Hagyd már ott a pi.ba!
2011. júl. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Dobd ki minél előbb!!
2011. júl. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Te meg, remélem, integettél mosolyogva...Még azt is mondtam volna neki, vissza se nézzen!

Ezt tulajdonképpen neked kellett volna már régebben megtenni...

2011. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Nem voltál szemét. Valahogy a dolgok után kellett nézni, és mivel eddig hazudott és képzelgésnek állította be, ki kellett deríteni az igazságot. Meg tudlak érteni, ebben a helyzetbe én is ezt tettem volna.

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ez egy sz*r alak. Az ilyet hagyni kell a p*csába és azt is felejtsd el, hogy ismerted. Egy közeli ismerősömnek volt ilyen barátja, aki a nőcis szemétségeinél mindig azt mondta, hogy a párja elmebeteg, beképzeli magának. Az lett a vége, hogy az ismerősöm idegileg gallyra ment. Eszedbe ne jusson tárt karokkal várni, ha kuncsorog, egy ilyennél minden nő többet érdemel.

2011. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Abszolúte nem voltál az!! Remélem egy könnycseppet sem ejtettél érte, mert nagyon nem érdemli meg, végig játszott veled.

Ennél csak jobb jöhet, remélem mielőbb találsz olyan fiút, aki megbecsül, és szeret!

2011. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

szerinte nagyon szemét voltam, amiért így megvezettem az álneves regisztrációval

visszafogadni nem fogom, mert megtettem már éppen elégszer. de biztos mindenkinek elmondja, mekkora szemét voltam...

2011. júl. 13. 22:15
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem voltál szemét. Egy ilyen ember megsem érdemel téged.
2011. júl. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hadd mondja el mindenkinek! Aki ilyen, hogy csak az ő verzióját hallgatja meg és nem kérdez meg téged, ugyanolyan, mint ő, és nincs értelme foglalkozni velük...
2011. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
És ő mennyi időn keresztül vezetett meg téged? Nemhogy befogta volna a pofáját, még neki áll feljebb. Fújj de utálom az ilyen embereket!
2011. júl. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!