Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Nem lehetek terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Nem lehetek terhes már? Tegnap lefeküdtünk a barátommal, na és nem volt gumi, tudom felelőtlenség volt. Ma elmentem a gyógyszertárba és vettem 72órás tabletátt. Nem lehetek már terhes? Az egyiket már bekaptam a másik szemet később.

Figyelt kérdés
17/L
2010. aug. 9. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
De lehetsz. Csak kicsi az esélye. Máskor előbb gondolkodsz, legalább ebből is tanultál valamit.
2010. aug. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz probléma:) ne aggódj, időbe bevetted a tablettát, de legközelebb figyeljetek oda:):)
2010. aug. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

Elment benned?


Én barátnőmmel gumi nélkül csináljuk a mostani ciklusában. Jöv héten meg kellene jönnie neki - meglátjuk lesz e belőle baba vagy sem :) - felelőtlenség vagy sem, így izgalmas az élet :))

((persze tuti meghűlne bennem a vér ha ezt hallanám a szájából :"Gratulálok, apuka leszel"))

22F

2010. aug. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Elméletileg nem lehetsz terhes de hallottam már olyat is h valaki bevette a 72 orásat és mégis terhes lett. Azért sok szerencsét neked!
2010. aug. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen felelőtlen vagy, meg is érdemelnéd! Nem magaddal cseszel ki, hanem ha babád lesz és nem lesz neki megfelelő körülmény, hogy jól éljen.
2010. aug. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat a normálisakat!

Az útmutató azt írta hogy kicsi az esélye, és minél hamarabb beveszük a tabit annál kisebb az esélye.

2010. aug. 9. 10:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, hallani "legendákat", hogy nem hat, meg a tájékoztatón sem 100%ra van írva, de én nem ismerek konkrét példát, hogy baj lett volna :)

Kétszer vettem be, mindkétszer hatott, pedig volt hogy csak 50 óra múltán jutottam hozzá...

2010. aug. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem 100%, bele is van írva a tájékoztatójába.


"így izgalmas az élet"...milyen izgalmas lenne megöletni a gyereked, mi?

2010. aug. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82-es, neked az az " izgi ", h sose tod, h melyik hónapban kell 30000 ft-t fizetned abortuszra, meg hallgatni a barátnőd sirását?? gratulálok..
2010. aug. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!