Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan oldal az interneten,...

Van olyan oldal az interneten, ahol pótszülőket találok magamnak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy apukámmal sosem voltam jó viszonyban. Ő iszákos, és sohasem érdekelte mi van velem. Anyukámmal meg nem lehet komolyan elbeszélgetni semmiről, mert mindenből poént csinál. Azonban már nagyon vágyom egy kis szülői támogatásra, szeretetre, pláne, hogy nehéz döntések előtt állok. Nem számíthatok senkire és szeretnék egy komoly, érett felnőttel is megtárgyalni dolgokat. Leginkább egy apuka hiányzik.

19/L


2011. júl. 14. 03:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

Írjál, majd meglátjuk, mi sül ki belőle.


F/40+

2011. júl. 14. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Nekem is nyugodtan írhatsz,ha akarsz.Bár én anyuka vagyok,de van egy 13 és egy 6 éves lányom.

2011. júl. 14. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 nory0722 válasza:
87%
Hát én nem akarok beleszólni,de a helyedben vigyáznék! Ezzel most persze nem az előző két hozzászólót akarom rágalmazni,csak általánosságban... Tudod,az interneten elég sok a 'hülye'. Még az is lehet,hogy jópár hónapig beszélget veled egy pedo,és egyszer csak rávesz,hogy találkozzatok. Te meg mivel azt hiszed,már ismered eléggé,belemész! ez mindig jusson eszedbe! Írni írhatsz,de SOHA ne találkozz ilyen idegennel!!!
2011. júl. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Az a baj, hogy az apád korú férfiak egy része nem a lánygyereket, hanem a nőt látja benned.Ezért nagyon vigyázz, kivel állsz szóba.A találkozást pedig, jobb, ha elfelejted.
2011. júl. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Az első nekem pedomaci gyanús :P
2011. júl. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Különben is. Egy 19 éves nő már nem kislány. Neked nem pótszülők kellenének már, hanem egy férj vagy élettérs.
2011. júl. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

7:24 pont ezért kéne neki egy pótszülő

most jönnek az életében az igazán fontos döntések, meg problémák..

Nem árt ha van vki ilyen helyzetekben az ember közelében.

Nyilván nem pátyolgatni kell a kérdezőt, hiszen ahogy írtad már nem gyerek.

2011. júl. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

Én azt vettem ki az írásodból, hogy anyukád nem rossz ember és szeret is téged. Én a helyedben leülnék vele megbeszélni először is azt, hogy vegye észre, pont abban a korban vagy, amikor esetleg súlyos döntéseket kell hoznod, és ő az anyukád és neki kell összekapnia magát és neked segíteni. Mégha nem is teljesen az az igazi anyatípus édesanyéd, de tapasztaltabb, mint te, így ha esetleg megkéred, hogy kellő komolysággal figyeljen téged, még talán segíteni is fog.

Egy próbát megér.

És ne már egy idegentől kérj tanácsokat! Ez lenne az első rossz döntésed!

Ha anyud nem jön be, nincs a családban más? Nagyszülők, nagybácsi, nagynéni? Keresztszülők?

2011. júl. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
hát pótszülőkben nem bíznék, de ha gondolod én is 19L vagyok nekem is írhatsz :)
2011. júl. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Ahogy látom sokaknak fogalma sincs arról, hogy mi a pedofilia! Ugyanis kisgyerekre irányuló szexuális vágyat jelent, és NEM AZT, ha valaki (akár jóval) fiatalabb partnert tart vonzónak.

Ha egy 16-20 éves lánnyal akarna akárhány éves férfi is kezdeni, akkor az teljesen kzárt, hogy pedofil lenne, mert ennyi idös lányok már nönek néznek ki, a pedofilnek meg az a fontos, hogy NE nöies legyen, hanem kimondottan kislány (legfeljebb éppen induló mellek, gyerekes alak, stb).

2011. júl. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!