Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan oldal, ahol kimondot...

Van olyan oldal, ahol kimondottan kamaszoknak adnak tanácsot szakértők?

Figyelt kérdés

Néhány ok:

-biszexuálisnak érzem magam 12 éves korom óta, amit nem tudok feldolgozni

-paranoiás vagyok

-az apámban csalódtam, hiányzik, de nem tudom senkivel megbeszélni

-kapcsolatteremtési problémáim vannak


Nem nagyon szoktam ilyen fórumokat nézegetni, mert keveset netezek, de tudtok valami oldalt, ahol szakszerű tanácsot kaphatnék a gondjaimra? Nem baj, ha regisztrálni kell

17L


2011. jan. 22. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:

NLC.hu szakértői oldala.


[link]

2011. jan. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Természetesen nézd meg a Google-on a Kék Vonal és a Lelkisegély honlapját.Ott e-mailt tudsz küldeni a szakértőknek és telefonon is felhívhatod őket.A telefon mögött megbízható emberek ülnek.(Rendőrök,pszichológusok,védőnők,ápolónők,nővérek,orvosok)

Fel a fejjel!:)

2011. jan. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És lehetőleg olyan legyen, ahol biztos, hogy kapok rá választ, szóval nem csak az van, hogy írok egy regényt és eltűnik a süllyesztőben, hanem tarthatom valakivel a kapcsolatot, ilyesmi
2011. jan. 22. 17:55
 4/5 A kérdező kommentje:
Ó köszönöm
2011. jan. 22. 17:56
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. jan. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!