Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik életet választanátok,...

Melyik életet választanátok, ha két lehetőségetek lenne?

Figyelt kérdés

Tömrören:

1. negatív, gonosz, agresszív viselkedésforma, boldogtalanság

2. ellentétje, békesség, boldogság stb.


Gondolom alapvetően mindenkinek egyértelmű, hogy a 2., viszont nekem nem. Tudom, hogy nem ti fogjátok eldönteni, csak kiváncsi vagyok a véleményetekre. Nekem mindkettő szimpatikus, mindkettőben teljesen jól érezném magam, de ez a kettő közötti őrlődés, amiben most vagyok, immár 2 éve, ez se nem élet, se nem halál. Bár én is egyre jobban a 2.ra hajlok :)


2011. júl. 14. 15:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:32


...és mégis nagyon sok ilyen típusú ember van...

2011. júl. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Sok ilyen típusú ember van igen, de ők lehet nem tudatosan választják. Lehet el sem gondolkoznak ezen, csak ilyenek. Míg valaki lehet választja, tudatosan.
2011. júl. 14. 15:40
 13/18 anonim ***** válasza:
Igen sok olyan ember van, mert nem választhattak talán, hanem az életkörülményei miatt lettek olyanok.
2011. júl. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Választani mindig lehet, ha elgondolkozik az ember rajta szerintem. Az viszont tény, hogy az életkörülmények nagyon sokat számítanak.
2011. júl. 14. 15:43
 15/18 anonim ***** válasza:
Persze ezt lehet mondani, hogy változtasson. Ismerek egy nőt, szült egy down kóros babát, rá két évre a férje egy balesetben lebénult, iszonyatosan megkeményedett, és hiába próbálna pozitívan hozzáállni, ha naponta szembesül a problémákkal, amivel egyedül kell megküzdenie.
2011. júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha ott áll előttem két út, ami ilyen jól elkülöníthető egymástól, biztos, hogy nem a boldogtalanságot választanám. Csak akkor, ha mazochista lennék. De szerencésre nem vagyok az.
2011. júl. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Másodikat természetesen :)

Viszont igazából mindkettőt élem egyszerre. Vagy hát, felváltva...

2011. júl. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

egyiket sem

az első olyan sötét és boldogtalan, viszont lehet izgalmas, de hosszú távon nem

a második olyan idilli és számomra undorító, nekem erről ez jut eszembe, viszont egy bizonyos életszakaszban mindenki erre vágyik

szóval oda jutottam, hogy mindkettőt, mert az ember változik és nem élhet mindig ugyan úgy

2011. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!