Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit választanátok a helyünkben?

Mit választanátok a helyünkben?

Figyelt kérdés

nem azt akarom hogy eldöntse valaki helyettem, csak kiváncsi vagyok más mit tenne.

a kérdés az h hol lakjunk? a férjem szülőfalujában vagy az enyémben?

a férjemnél: hatalmas ház, gyünyörű vidék, nyugalom, szinte unalom, de nem ismerek senkit. a házban élnek anyósomék és a nagymama, külön lakrészben. (illetve egyenlőre közös konyha és fürdő amig kész lesz a mienk) általában véve jó a viszonyunk, mig nincs otthon az após, aki kibirhatatlan. rengeteget beszél, tanácsol, és hihetetlenül segitőkész, anyósom is , ezért már már zavaró hogy mindenütt ott vannak. viszont soha egy rossz szavuk sem volt hozzám, alapjában véve csendes emberek és egyszerűek

nálam: saját házunk van (még azt is be kell fejezni, de már nem sok van) viszont a szüleim nem szimpatizálják a férjem és megbocsáthatatlan bűnnek tartják h hozzá mentem férjhez ráadásul terhesen. az én szüleim sokkal gazdagabbak, a házat ők adták nekünk, és egy csomó mindent, pénzt, stb, de úgy érzem h csak nagyzolásból, sőt, hánytorgatózik is anyukám ha valami miatt megbántódik vagy nem úgy sül el mint ők akarják. ellenben sokkal gazdagabb vidék, több lehetőséggel és segitséggel, és a saját ház sem elhanyagolható érv.


szóval válasszak egy nyugodt, szerény életet ahol nyoma sincs luxusnak, vagy tűrjem el a szüleim természetét a földi javakért cserébe? mi mindkét helyen élünk, attól függ hol van épp munka.


2011. szept. 28. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
a férjed falujában, de nem anyósékkal közös házban. ha ez nem opció, akkor (legalábbis ideiglenesen) a tiedben. én így csinálnám
2011. szept. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez volt a szitu... annyi különbséggel, hogy a férjem szülei a gazdagabbak. De amúgy szóról szóra egyezik minden, még a terhesség is. Mi az utóbbit választottuk, saját ház, de apósék pénzéből.

Őszintén? Gyűlölök itt lakni, inkább egy putriban, mint hogy folyton ezzel zsarolnak minket. Mindenbe beleszólnak, ha valami nem az ő szájízük szerint van, akkor felhozzák, hogy mindent nekik köszönhetünk. Engem utálnak, én vagyok a betolakodó, fúrnak folyton, majdnem ráment a házasságunk is. Szóval jól gondold meg. Viszont!!! Én mondjuk anyámékkal sem szívesen laknék egy házban. Nehéz döntés, jól gondoljátok meg. :) Kitartást! :D

2011. szept. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Nekem a nagymamám azt mondta h SZÜLŐKKEL SOHA!

És ha hánytorgatják a szüleid? NEm számít, legalább saját házatok van, de beköltözni anyósékhoz? Sosem jó ötlet. Plusz nem elhanyagolható h jobbak a lehetőségek nálatok- gondolom munkában gondoltad- és ez mindennél fontosabb a mai világban. Aztán meg majd a szüleid is megbékélnek a férjeddel, hidd el.

2011. szept. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És ha egy harmadik helyre költöznétek? Mondjuk, városba?
2011. szept. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
költözzetek kölün =) Röviden, velösen. Sok boldogsagot kivanok =)
2011. szept. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!