Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha lenne lehetőségetek, akkor...

Ha lenne lehetőségetek, akkor választanátok egy másik életet?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen!!

de sajnos nincs lehetőség rá

:(

2010. febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom, fogalmam sincs. Régebben, még 2-3 éve úgy voltam vele, hogy legszívesebben húznék a föld alá, mert eléggé kilátástalannak éreztem az életem. Aztán valahogy átgondoltam, és én érzem, hogy még el sem kezdtem élni, és az élet még tartogat sok kellemes meglepetést, ezért ha mondjuk netán mittomén gazdag leszek vagy híres vagy sikeres, vagy akármi, akkor egyértelmű, hogy nem. :)
2010. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben meg vagyok elégedve az életemmel. Csupán más fej kellene. Nincs bajom a testemmel, a súlyommal, intelligens embernek is tartom magam, csak cseszhetem mert kb. napi 3-szor tuti a pofámba röhögnek az utcán ismeretlenek hogy milyen fejem van. Szóval új fejet akarooook, szólj ha valahol lehet kapni:D
2010. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak lenne lehetőségem...

Elég álmodozó típus vagyok, és sokszor képzelem bele magam más életébe. Valahogy olyankorm inden jobbnak tűnik.

2010. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen!
2010. febr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Másik életet nem választanék, de az időt visszapörgetném, néhány évvel.
2010. febr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen
2010. febr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Neeem! Jó ez így :)
2010. febr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sok depis
2010. febr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!