Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gazdag nőkre jobban buknak...

A gazdag nőkre jobban buknak a férfiak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Akiknek a nő pénze számít, azok biztosan. Dehát az már régen rossz.
2011. júl. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem, ahogy a magasabb (vagy akár a jobban képzett)nőket se preferálják.
2011. júl. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem meg igen. Már csak azért is, mert egy gazdag nő jobban megteheti, hogy szép ruhákat, ékszereket vegyen, eljárjon fodrászhoz, kozmetikushoz, nem stresszel annyit a pénz miatt, tehát sokszor jobban néznek ki, kiegyensúlyozottabbak, mint a lestrapált nőtársaik.


Persze ezzel nem azt mondom, hogy minden gazdag jó nő, és minden szegény rosszul néz ki, de sokszor vonzóbbak a tehetősebb nők.

2011. júl. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

igen.

szép vok, de szegény, és a párom elhagyott egy ronda gazdagért.

most olyan helyekre juthat el, amikről régen együtt csak álmodoztunk, a legszuperebb mobiltól kezdve a leghaszontalanabb dolgokig mindent áll neki a csaj családja.

a lány soha nem veszi fel mégegyszer u.azt a ruhát.

nekem egyetlen szép ruhám van, amit még egyszer tőle kaptam(az egyetlen ajándék tőle).

3 éve volt, de még ma is olyan rágondolni, mintha kést forgatnának bennem.

de legalább ő most boldog.

21/L

2011. júl. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Előző hozzászólónak mondom, hogy jó nagy állat lehetett a barátod...

Anyagi haszon érdekében sosem hagynám el a páromat, ez annyira visszataszító és gáz.

2011. júl. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pedig azt látom az utakon is, hogyha egy nő luxus kocsival van, majdnem minden pasi csavarja a fejét.
2011. júl. 14. 18:48
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
Csavarja, mert érdekes, de párnak nem kéne.
2011. júl. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A kocsit nézik, nem a nőt. :)
2011. júl. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, ahogyan a gazdag pasikra is jobban buknak a nők.
2011. júl. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 napietus ***** válasza:

vannak olyan típusú emberek, akik a pénzre hajtanak. 100 méterről ellenszélben kiszúrom őket, elég lebzselt körülöttenm meg a hugom körül. egyel jártam, de aztán felnyitották a szüleim a szemem, hogy mire megy ki ez az egész, elkezdtem figyelni, és igaz volt. azonnal dobtam.


szóval az ilyenek csak a gazdag ÉS hülye nőket tudják kihasználni. viszont mindenkire ráhajtanak, akinek több van, mint nekik, ezért tűnik úgy, hogy egy gazdag nőre jobban buknak a pasik. de ezeket le kell vonni, mert ezek nem a nőre buknak, hanem a pénzre. szánalmas senkik.

2011. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!