Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak: gazdag nőt...

Fiúk, férfiak: gazdag nőt vagy szegényt nőt választanátok, és házasságra vagy élettársira?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 18:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Egy pasi tudjon már megélni. Egyébként sokan írogatják majd, hogy nem a pénz a lényeg. A mai világban az is..de akkoris gáz, ha egy pasit a nő tart el.
2010. ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szegény nőt. Mert a gazdag az menősködne, meg nagyoskodna mellettem, hogy ő milyen gazdag, én meg milyen szegény vagyok.
2010. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 yuda ***** válasza:
100%
Valóban,ahogy előző hozzászóló írta,nem a pénz a lényeg,de saját magamról mondom csak akkor. . .engem zavarna,ha lényegesen gazdagabb lenne a nő. . .legjobb szerintem ha nagyjából hasonló végzettségű és anyagilag is.. .és akkor nincs aki a másik fejéhez vághatná rosszabb időkben,hogy ki mit hozott,stb. . .sok eset hozott már megosztást amiből bajok lettek.
2010. ápr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
8%
Gazdag. De ha leszolna asszem megmutattnám hogy ki a férfi... 1-2 pofon és tanulna belöle ennyi mindig is kell.
2010. ápr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%

18:45

Hát nem tudom, hogy ki a férfi, de aki megüt egy nőt az egy utolsó gyáva rohadt féreg az is biztos.

F/21

2010. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt akibe szerelmes vagyok
2010. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
9%
en gazdagot. hagy tartson el. mikor elkezdene a penzivel elöjönni hogy bantson a dolog akkor meg a penzeböl csajokra is költenek hogy jobban bosszancsam 1-1
2010. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

A volt élettársamnak,(aki miatt felrúgta a 9 évet) gazdag nője van.Berendezte a házát, olyan meglepetésekkel várja haza, pl:Kap valami bútort a régi helyett, stb..(az apróbbakat mint teló ilyenek nem is említem)

Az öccsétől mégis utánam érdeklődik...

2010. ápr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

a pénzéből egy nyelvtan órát kéne venned -.-'

én szegény nőt vennék feleségül mert az fel néz rám és nem csalna meg. Volt már gazdag barátnőm és nem győztem pénzzel, mert egy nap 2 napszemcsit kellett vennie stb.

2010. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

18:55 én szegény lány vagyok, de mindenkire nem néznék fel, csak akire fel is nézhetek a belső tulajdonságai miatt. A pénzére, gazdagságára, "kihanem én vagyok" modorra biztosan nem.


De az sem biztos, hogy a szegény nem csal meg, és a gazdag is lehet hűséges...nem tudom, honnan vetted ezt az összefüggést:)



Egy másik válaszoló írta, hogy nagyjából egyforma legyen a végzettséhg és az anyagiak is...de így is nehéz jó partnert találni, akkor még nehezebb, hogy mindenben "egyformán álljanak".


A férfi gazdagabb, akkor az uralkodik, játssza az agyát, az sem jó.

2010. ápr. 12. 19:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!