Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan rázzam fel a kapcsolato...

Hogyan rázzam fel a kapcsolatomat a párommal?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég együtt vagyunk, és most úgy érzem, hogy valami elmúlt, pedig nagyon szeretem, de valahogy minden olyan rutinossá és monotonná vált még a szex is. Hogyan tudnám magam és a páromat is kizökkenteni ebből a monotonitásból? Félek, hogy emiatt elveszítjük egymást.
2011. júl. 14. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia : ) 17/l vagyok,de azért remélem tudok segíteni : ) Az egy jó dolog hogy nagyon szereted,és nem akarsz vele ez miatt szakítani,stb.Vagy beszéld meg vele amit érzel,és ugy közösen kitaláltok valamit,vagy pedig kitalálsz programokat : ) Elhívod ide oda : ) Változatosabb szexpózok és helyek,mehettek a Balatonra is,megnézhettek otthon egy jó filmet,vagy elmehetnétek sátorozni,nyílván már régóta együtt vagytok és tudod mit szeret mi a kedvence,teljesítsd,lepd meg : ) Ha nő vagy akkor vess be valami szexi fehérneműt,vagy sztriptíz,bármi: ) Süssetek vagy főzzetek együtt,ha pasi vagy akkor vegyél neki virágot,akármi : ) De beszéld meg vele előbb szerintem...Lehet hogy ő is igy érez,vagy ne adj ég,már nem érzi azt amit "kéne".Lehet hogy változásra van szükség,vagy valami,sok sikert! : )
2011. júl. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Menjetek el egy moziba, vacsorára, romantikázzatok.

Vagy esetleg nem érzed, hogy szeret, pedig azt mondja igen és ugyan így van vele ő is? Ez esetben tudok nektek ajánlani egy nagyon tuti könyvet, rengeteg kihűlt, kiürült házasságot megmentett már :)

[link]

Gary Chapman: EGYMÁSRA hangolva - Az öt szeretet-nyelv a házasságban

Aztán jöjjetek rá ki melyik szeretetnyelvet beszéli, és szeressétek a megfelelő nyelvvel a másikat :)

2011. júl. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat, és elnézést, hogy nem írtam, hogy lány vagyok. Elolvasom a könyvet, bízok benne, hogy nekem/nekünk is segíteni fog. Ha eszetekbe jut még valami írjátok meg!
2011. júl. 15. 08:48
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! én is lány vagyok, régóta együtt vagyunk mi is, és ugyanúgy érzek. nálunk is a monotonitással van gond, a sexben is, igaz, nagyon jó a sex, de mindig ugyanaz. emiatt már sokszor nincs is kedvem hozzá:( de én sem akarom elhagyni, mert nagyon szeretem:) mi kicsit többet foglalkozunk egymással, illetve próbálunk külön is programokat szervezni, hogy ne unjuk meg egymást.
2011. júl. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!