Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal karácsony után két...

A párommal karácsony után két nappal lesz az évfordulónk. Szeretnék valamit sütni, de mit?

Figyelt kérdés

Karácsonykor mindenki tele van süteménnyel meg rengeteg kajával, de szeretnék sütni neki mégiscsak egy tortát az évfordulónk alkalmából. Általában a gyümölcsös dolgokat szereti és a csokit. Tudnátok valamit ajánlani. Esetleg belinkelni vagy leírni egy bevált receptet

Előre is köszönöm


2011. okt. 22. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Keresgélj a nosalty.hu-n.

Itt vannak gyümölcsös torták:

[link]

Ha elmondanád, melyik a kedvenc gyümölcse, tudnék konkrét tippet adni! Ha meg van egy alaprecept, bármilyen gyümölcsöt bele lehet tenni.

A krémes sütiket is szereti?

2011. okt. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha pl szereti az epret, ezt ajánlom:

[link]

Tejszín helyett használj hulalát használj vagy más növényi alapú habkészítményt, ezekkel nem lehet befürödni (és azokhoz még habfixáló sem kell)! Olcsóbbak is. A tésztában a keményítő mennyiségét liszttel pótold, én legalábbis le szoktam egyszerűsíteni a hozzávalók listáját, eddig sosem rontott semmit a végeredményen. :)

2011. okt. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Szilásbuktát, mert azt szereti.
2011. okt. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a túrótorta a favorit.
2011. okt. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Barackos túrótorta? Az nem is egy nehéz édesség, nem "nyomja meg" annyira az embert. Vagy ami még nagyon bejött nálunk, az ez a bizonyos citromtorta. [link]
2011. okt. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. A kedvenc gyümölcsét még nem is tudom, de kinyomozom:)))
2011. okt. 23. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!