Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már tolakodás lenne a...

Ez már tolakodás lenne a részemről?

Figyelt kérdés

Egy ideje új hobbyval kezdtem el foglalkozni, és úgy döntöttem, a munkám gyümölcsét eladásra kínálom. Még mielőtt valaki belekötne, számlaképes vagyok. :)

Korábban más hobbym volt, rengeteg emberrel megismerkedtem pl fórumokon, egyetemen, tanfolyamokon stb, akikkel az utóbbi időben már nem nagyon váltottunk levelet.

Arra gondoltam, írnék egy körlevelet, hogy elkezdtem ezzel és ezzel foglalkozni, és ha valakit érdekel, nézze meg ezt az oldalt, és ezt elküldeném mindenkinek.

Szerintetek ez tolakodás lenne, vagy még beleférne? Nem idegeneknek küldeném, hisz mindenkivel több levelet is váltottam.


2011. júl. 14. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Írj szerintem nyugodtan, akit nem érdekl, az kitörli és kész, hátha még sikered is lesz. Főleg ha relatíve ismered őket, talán még örülnek is, hogy vaalami kapcsán újra fel tudjátok venni a kapcsolatot. Hajrá!
2011. júl. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem tolakodás. Miért lenne az?

Egyébként miket "alkotsz"?

2011. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem tolakodó, nyugodtan irj.
2011. júl. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó ötlet. Sőt, nyugodtan megkérheted őket, hogy ha van lehetőségük, kedvük megosztani a közösségi oldalaikon, azzal is sokat segítenének. Ez nekik néhány pillanat, neked pedig jó reklám:-)) Sok sikert!
2011. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöknek bátran, az még nem spam. A legjobb az lenne, ha nem pénzszagúan "támadnád" be őket, hanem felhívnád a figyelmüket egy jó kis felvezetéssel.
2011. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs benne semmi tolakodó.

Mit alkotsz?

Én is szeretem a kézzel készített dolgokat, magam is sokfélébe belefogtam már, de csak saját célra. Annyi türelmem nincs, hogy eladásnyi mennyiségben űzzem. Mindig azt csinálom amihez épp kedvem van, így van, hogy egy apró dísztárgy (pl. gyöngyből virág) mondjuk hónapokig készül :) De majd csak kész lesz...

2011. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Eddig novellákat, cikkeket írtam.

Egy ideje nekiálltam varrni, és különböző kreatív technikákkal foglalkozni.

Az oldalamon egyenlőre csak leírások szerepelnek, csak későb akarom feltenni az eladó dolgokat. Nekem van türelmem sok mindent legyártani.

Első körben csak annyit szeretnék írni, hogy ezzel és ezzel foglalkozom, és akit érdekel, az felnézhet az oldalra. Több levelet nem akarok nekik írni.

Aki pedig hagy üzenetet az oldalon, azt később el tudom érni. :)

2011. júl. 14. 21:31
 8/9 anonim ***** válasza:

ennyit nyugodtan


van pár olyan régi ismerősöm,akit egyszerűen képtelen vagyok mi kapcsán megkeresni,én örülnék neki ha lenne valami kezdő löket

ha meg ezzel ő esetleg keres valamennyit,ám legyen

2011. júl. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Leírom az én esetemet. Webáruházat nyitottunk, előtte teszveszen, vaterán árultuk a termékeinket, így volt alap, sok-sok email-cím. Amikor nyitottunk, mindenkinek elküldtünk egy email-t, hogy megnyitottuk a webáruházunkat. Nem tartom tolakodásnak, mert csak egy levél ment mindenkinek, aki nem akarta, nem olvasta el, vagy elolvasta és törölte, de sokan regisztráltak, vitték tovább a hírt, rendeltek, innentől kezdve beindult. Most ott tartunk, hogy remélhetőleg hamarosan egyikünk főállásban tudja majd csinálni. Szóval nyugodtan küldj egy levelet, akit érdekel, az meg fogja nézni. Sok sikert! :)
2011. júl. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!