Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan eset amikor a...

Van olyan eset amikor a nevelő apa nemi vágyat érez a nevelt lánya iránt?

Figyelt kérdés

10 éves házasok vagyunk, 2 éves kora óta neveli férjem a kislányomat.

Most, 12 éves, teljesen kinőiesedett és észrevettem, hogy egy ideje furcsán nézegeti a lányomat és kettős értelmű megjegyzései vannak. Pl az ilyen nőket nem dobják ki a férfiak az ágyukból.

Nem tudom mire gondoljak.

Szerintetek?


2011. júl. 15. 19:22
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
68%
Van. Lásd Woody Allen esetét (bár az egy kicsit bonyolultabb volt) :).
2011. júl. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
88%
Már hogyne lenne.
2011. júl. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is sok ilyen eset van.

Szemed a pályán legyen...!!

2011. júl. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim válasza:
89%
A perverz disznó....! én is nő vagyok, de nekem az apám sosem mondott ilyeneket. Pedig a férjednek apaként kéne viseltetnie a lányod iránt, ez ésszerű. Szerintem beszélgessetek el vele, mielőtt komolyra fordulna a dolog. Egyik ismerősömmel hasonló esett meg, a kislány három évig nem tudta kiheverni, hogy a nevelőapja kukkolta fürdés közben... :/ figyelj oda!
2011. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
85%
Van ilyen. Beszélj a gyerekeddel, hogy ha esetleg, ne adj' Isten nem csak beszólna, hanem közeledne is, azonnal forduljon hozzád.
2011. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos nem elég ritka :(
2011. júl. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
90%

Jézusom,,nagyon sok ilyen van.

Tényleg beszélj a lányoddal,nehogy hozzá érjen az pedofil hajlamú disznó!

2011. júl. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
97%
Van, ismerősi körben is. A lány már idősebb, az apa fiatalabb az anyánál. Volt, hogy zuhanyzásnál kukucskált a pasi. Vigyázz, és ha tudod, kérd számon a párod mielőtt baj lenne.
2011. júl. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Te jó ég!

Próbáltam már megkérni, ne mondjon ilyeneket, de rögtön csattan és el kezd velem kiabálni, hogy beteg elme vagyok, ha erre gondolok.

Komolyan tartok attól, hogy baj lesz.

2011. júl. 15. 19:32
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd rajtuk a szemed.És ha a férjed ilyeneket mond a lányotok jelenlétébe, azért szólj vissza neki.Ha ezt a fajta viselkedést a lány is észrevette (és más hogy értelmezte,pont úgy ahogy te) azért elég rosszul eshet neki.
2011. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!