Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elnyomni magamba...

Hogyan tudnám elnyomni magamban a vágyat?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, és mostanában elég gyakran "hiányérzetem van". Nincsen kapcsolatom, és hiányzik az, hogy egy férfi legyen mellettem. Nem is elsősorban a szexuális részére gondolok a dolognak(persze hozzá tartozik) de sokszor olyan jól esne akár csak egy ölelés, vagy egy érintés. Próbálok nem gondolni rá, de mostanában gyakran eszembe jut.
2011. okt. 20. 20:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Miért akarod elnyomni? Apácának készülsz? Inkább keresd meg azt a srácot, akivel beteljesítheted a vágyaidat.
2011. okt. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Miért kell elnyomni ? :) Keress párt magadnak!
2011. okt. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Dehogy készülök apácának, nyitott vagyok egy kapcsolatra, de valamiért nem jön össze, pedig nem vagyok zárkózott ember. Persze lehetőség számtalan adódna ilyen egyéjszakás kalandokra, de nekem attól több kell.
2011. okt. 20. 20:12
 4/16 anonim válasza:
Ezzel én is így vagyok... Habár nekem a szexuális része is hiányzik :) Alkalmi akadna bőven, de abba nem tudok belemenni!
2011. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem lehet elnyomni. És ahogy telik az idő, egyre rosszabb.
2011. okt. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, szerintem is nem elnyomni kéne hanem beteljesíteni a vágyaidat. Keress magadnak párt, akivel mindezeket átélheted!
2011. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát értelek, én is ha lenne az életemben egy olyasvalaki akit szeretek, úgy érzem teljes mértékben oda tudnám adni neki magamat, de ilyen alkalmi dolgokba nem szeretnék belemenni.
2011. okt. 20. 20:17
 8/16 anonim ***** válasza:

Keress magadnak egy olyan srácot, akivel időnként összejöttök egy kis simogatásra, szexre, filmnézésre és közben jó barátok is vagytok. Nekem most alakul egy ilyen, nálam pár évvel fiatalabb srácról van szó, tetszik, vonz is, imádom és halál édes, de nem vagyok szerelmes belé és addig jól fogjuk magunkat egymással érezni, amíg nem jön egy komoly.


25 N

2011. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Weöres Sándor írja a vágyak idomításáról:


"Ne mondj le semmiről: mert ki amiről lemondott, abban elszáradt. De kívánságaid rabja se legyél.


Visszafojtott szenvedélyekkel vánszorogni éppoly keserves, mint szabadjára eresztett szenvedélyek közt morzsolódni.


Ha vágyaidat kényezteted: párzanak és fiadzanak.

Ha vágyaidat megölöd: kísértetként visszajárnak.

Ha vágyaidat megszelídíted: igába foghatod őket és sárkányokkal szánthatsz és vethetsz, mint a tökéletes hatalom maga.


Legtöbb ember, ha véletlenül megpillantja saját mélységének valamely szörnyetegét, irtózattal visszalöki a homályba; ezentúl a szörny még-nyugtalanabb és lassanként megrepeszti a falat. Ha meglátod egyik-másik szörnyedet, ne irtózz és ne ijedj és ne hazudj önmagadnak, inkább örülj, hogy felismerted; gondozd, mert könnyen szelidül és derék háziállat lesz belőle.


Jó és rossz tulajdonságaid alapjában véve nincsenek. Ápolt tulajdonságaid jók; becézett, vagy elhanyagolt tulajdonságaid rosszak. "

2011. okt. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Egyébként nem tudom mi lehet velem a baj, mert ha még a 4 fal között ülnék és úgy nem lenne senki azt mondom okl, de egyetemre járok, a barátaimmal heti szinen elmegyünk szórakozni, programokat csinálunk, de mindig olyanok találnak meg, akiknek csak arra kellenék. Pedig nem is ilyen discokba járunk, hanem ilyen "kulturáltabb" szórakozóhelyekre (ezzel nem azt akarom mondani hogy nincs kultúrált disco) vagy kiállításokra, kirándulásokra, de ott is csak ilyenek találnak meg. Akkor mégis hol kéne ismerkednem??
2011. okt. 20. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!