Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom azt mondta, hogyha...

Párom azt mondta, hogyha szakítanánk akkor neki fél év után komoly kapcs. Lenne. Ez igy normális?

Figyelt kérdés

Már régebben is beszéltünk arról, hogy mi lenne, ha szakítanánk. Régebben párom azt mondta, hogy 1-2 évig biztos nem lenne senkije, mert egyrészt ideje nincs rá, másrészt pedig már én vagyok neki a 4. komoly kapcs. az életében, nem lenne kedve újra ismerkedni. Ő 28, én 23 vagyok. Nekem azonban ő az első.

Viszont amikor a minap beszélgettünk újra erről, azt mondta, hogy biztos sok idő lenne míg elfelejt, de fél év után el tudná képzelni hogy komoly kapcsolata legyen újra. Azonban ha én otthagynám őt más miatt, akkor ő elfogadná hogy nekem más kell, és egy percig sem próbálkozna, hogy esetleg vele maradja, vagy visszamenjek hozzá.

Ti hogy gondoljátok ezt az egészet, ti hogy vagytok vele? Vagy akinek volt komoly kapcsolata (több év,4-5 felett) ti hogyan léptetek tovább, mennyi idő után?


2011. júl. 15. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mégis minek kell ilyen "mi lenne ha" vitába torkolló töprengésekbe belemenni, pláne ha ilyen kényes, sértődésre alapot adó a téma? Miért,miért?? Ennyire unalmas a kapcsolatotok, csak így lehet egy kis izgalmat vinni bele?
2011. júl. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Ez miért foglalkoztat, ha csak hipotetikusan merült fel a szakítás, nem ténylegesen?
2011. júl. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen hulye valasz a reszerol...."nem lenne kedve ismerkedni"...ahelyett hogy azt mondana, hogy neki csak te kellesz es senki mas. De hat, ha igy erez....

Amugy elegge szanalmas valasz volt minden esetre...ha csak azert van veled, mert mar nem lenne kedve ismerkedni, hoditani, az mar nagyon de nagyon rossz jel szerintem es semmi ertelme folytatni a kapcsolatot.

2011. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Miért beszéltek ilyesmiről,szakítani akartok? Ha meg nem,akkor mi értelme? Szakítsatok,aztán majd a gyakorlatban meglátjátok,hogy milyen is az,vagy ha nem akartok,akkor meg miért kell ilyenekről témázni? Jó,hogy arról nem beszéltek,hogy ha egyikőtök megcsalná a másikat,akkor azt hogyan kivitelezné.
2011. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ava87 ***** válasza:

Nekem eszembe sem jut azt megvitatni, hogy mi lesz, ha esetleg nem leszünk együtt, hiszen nem úgy terveztük az életünket, hogy majd valamikor úgyis külön válunk.

Az ilyen beszélgetések csak arra jók, hogy veszekedés legyen belőlük.

2011. júl. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekes egy kapcsolatotok lehet, ha ilyeneken gondolkodtok...
2011. júl. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én el sem tudom képzelni, mi lenne ha szakítana velem a barátom, nem hogy fél évig, de talán sosem akarnék komoly kapcsolatot. Természetesen most szerelmes vagyok, ezért látom így, de hát a szerelemnek ez a lényege. Milyen dolog már azt tervezgetni, hogy mi lesz, ha szétmentek? Az fel sem merül bennetek, hogy együtt maradtok?
2011. júl. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!