Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most komoly? Ez normális?

Ez most komoly? Ez normális?

Figyelt kérdés

az egész héten beteg voltam, azt mondta az orvos, hogy maradjak otthon mindenképp a hétre és ma jött a kéményseprő meg a postás és egyiknek sem nyitottam ajtót, mert mindig ajtót szoktam nyitni és mondom ma kivételesen elegem van, nem fogok én itt rohangálni betegen..

és apám lecseszett, hogy miért nem engedtem be a kéményseprőt, mondom egyszer az életbe nem nyitok ajtót mert szeretnék meggyógyulni és nem rohangálni ide-oda betegen és akkor is hibás vagyok, oké...

és erre mondta hogy "na gondoltam reggel, hogy elfelejtettem basszus szólni a fiamnak hogy nyisson ajtót mindenképp a kéményseprőnek.." erre én mondtam "hát és akkor én vagyok a hibás?" erre fogta magát és ideb*szta a papírt, amin az állt h másodszorra sem lehetett elérni és azt mondta intézzem el, van mobil telefonom, tessék.


most ezt mire véljem? ez komoly? mi közöm nekem ehhez? nem fogok én intézni semmit ez nem az én dolgom : /// :@


16/F


2011. máj. 5. 19:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
83%
de, a te dolgod, ha már nem voltál képes beengedni, egy kb 3 perces ellenőrzésre! főleg, ha már másodszorra mentek ki feleslegesen. 16 éves hisztis p.öcs
2011. máj. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem valamilyen szinten jogos,mert egyrészt a kéményseprő nem sűrűn jön,másrészt meg egy ajtónyitásba nem haltál volna bele...
2011. máj. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
94%
Jaaj, ne töketlenkedj már, fogod a telefont és kérsz egy új idôpontot, hûha, meg ne egyenek közben, nagyfiú...
2011. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
2%
Apád is otthon volt? Az ő lakása vagy a tiéd? Ő nem tudja kinyitni az ajtót? Szerintem nem a te dolgod, bár nem egészen értem, hogy megbízott vele, vagy csak feltételezte, hogy úgyis kinyitod?
2011. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 Darcy01 ***** válasza:
90%
Elsővel értek egyet.
2011. máj. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem sem haltál volna bele ha kinyitod az ajtót.Attól nem leszel betegebb...+ tényleg nem minden nap jön a kéményseprő itt ugráltattad:S
2011. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
88%
Úristen neked lánynak kellett volna születni, még ilyen hisztit! Ez azért már gáz...:D
2011. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
92%
Kérjél ùj idõpontot. Most is beteg vagy még? Meg ne fàzzàl az internet elõtt.:)
2011. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
87%
Tipikus elkényeztetett, lusta kis majom vagy. Pisilni azért kimentél, vagy azt is az ágyba intézted?
2011. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
86%
Egy lány ezt nem engedheti meg magának, mert felnőttként holt betegen is ugyanúgy kell vezetni a háztartást, nevelni a gyereket.
2011. máj. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!