Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul érzem magam, amikor...

Rosszul érzem magam, amikor kihagynak valamiből. Ilyenkor mindenkit "utálok", ha meg velük vagyok, akkor kedves vagyok. Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy rendkívül feldühít amikor párom meg az anyja szervezkedik olyan dolgokkal kapcsolatban, ami igazából a párom és az én dolgom lenne. Ilyenkor képes vagyok magamban fél órát mérgelődni, dühös vagyok, és az anyját hibáztatom. De amikor hárman vagyunk, az anyja, a párom és én, akkor meg kedves vagyok az anyjával. Nem udvariasságból vagyok kedves, hanem mert jól érzem magam, és tenni is akarok azért, hogy az anyja úgymond "szeressen" engem. Miért viselkedem így?
2011. júl. 16. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem nincs ebben semmi:) kissé úgy vélem féltékeny vagy, ha "kihagynak" dolgokból...:) szerintem csupán erről van szó, de ha jól magadba nézel, akkor biztosan tudni fogod miért van ez:)

vagy esetleg attól tartasz, hogy nehogy a párod anyuja "elcsábítsa" a párodat, tehát nehogy vmiket mondjon...gondolom én:)

ne törödj azzal, ha egy kicsit kettesben szeretnének lenni, kell az...mert vannak dolgok, amiket lehet, hogy szeretnek négyszemközt megbeszélni, és ennyi időt kell adni az ő kapcsolatuknak is, és akkor azzal azt mutatod, hogy nem akarod úgymond elvenni a fiát tőle...érted mire gondolok:)

persze kell hogy hármasban is legyetek, de ha mégis kettesben vannak, akkor ne gondolj arra:)

fel a fejjel:)

remélem segítettem:)

2011. júl. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Feltekeny, irigy vagy az anyjara. Ne ccsak az anyjat kihaztasd, hanem a parod is, hogy nem von bele. Amugy, nem nagyon biznek benned, ha ilyen gyorsan tudod az arcodat valtoztatni, hamisan mutatni azt amit erzel. Pipa vagy, de anyjatol felsz. Jo oldalan akarsz maradni a nonek.
2011. júl. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jajj bocsi, kicsit félreolvastam a dolgokat:D na mindegy, de nem tudom pontosan mit értesz azon, hogy "a párod és te dolgod volna"...de a lényeg, hogy ilyenkor próbálj másra gondolni, lehet, hogy a párod nem akarja teljesen kizárni anyuját a dolgokból és azért van, ne aggódj:)
2011. júl. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mert úgy érzed h erősebb személyiség nálad és feletted áll. Nekem a fogadó családban az anyuka volt ilyen(au-pair voltam) ha vele voltam akkor jól elvoltunk de különben meg utáltam azt éreztem és állandóan szidtam a barátomnak h nem bírom már kikészít ez a nő mert egy zsarnok.....utáltam h felettem áll, ő a főnököm.
2011. júl. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!