Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elegem van! Gyűlölök...

Nagyon elegem van! Gyűlölök mindenkit, magam, és a szerencsétlen életemet?

Figyelt kérdés
Egy csődtömeg vagyok, nincs senkim. Csak a barátom, aki előbb-utóbb elfog hagyni úgyis(ugyanis egyik szerelem sem tart örökké). Családommal lakok(sajnos),mert még tanulok, és így lehetőségem sincs elköltözni..De utálok itt élni. Folyton veszekszik velem mindenki.Idióta testvérem folyton velem foglalkozik,pedig kis takony, mindig mindenbe beleszól amit csinálok,holott semmi köze hozzá. Az anyám meg folyton azzal jön,hogy sosem takarítok. De hogy takarítsak,mikor nem engedi? Mikor takarítani akarok,mindig azt mondja,hogy majd ő megcsinálja,mert úgyis cseléd a háznál...Pff...Elegem van. Ráadásul ha a hülye testvéremmel összeveszek,anyám mindig nekem esik,hogy én olyan gonosz vagyok meg mindig csak veszekszek mindenkivel. De komolyan miért csinálja? ígysincs önbizalmam...elegem van:'(
2011. okt. 14. 18:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

hány éves vagy te, a tesód?


anyud valószínűleg mártír típus, írd be a neten a google-be, találsz majd egy csomó leírást róla. fel se vedd, amit mond.

2011. okt. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, a testvérem 13
2011. okt. 14. 18:24
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Két dolgot tudok mondani.

1.: Mindenkinek megvan a saját problémája, a szüleidnek is, a tesódnak is, az meg csak egy dolog, hogy téged sz0patnak érte. Ne magadban keresd a hibát azért, amiről nem tehetsz. Soha ne okold magad mások miatt.

2.: Kapd össze magad, mert ilyen az élet. Te is látod, hogy nem lesz mindig melletted valaki, aki összekapar a földről, ha sz@rban vagy. Egyébként is, inkább örülj, hogy te már most képes vagy kivetkőzni ebből a naivitásból, amiben az emberek legtöbbsége felnőttkoráig él.

2011. okt. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
Szedj fel egy pénzes pasit!
2011. okt. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De nem bírom így sokáig... Tegnap is "testvérem" megkért,hogy segítsek neki a házi feladatban, mondtam neki, hogy egy óra múlva tudok csak,mert más dolgom van. Erre kiakadt,ment anyámhoz panaszkodni, aki elkezdett velem ordibálni és mikor ment ki a szobámból úgy becsapta az ajtót,hogy majdnem kitört az üveg...
2011. okt. 14. 18:27
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz velük.

Másik szülőd egyébként nincs?

2011. okt. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
94%

Kedves kérdeező!

Nem hinném hogy az enyémnél szerecsétlenebb az életed, de gondolj arra, hogy mi az, ami még szerencsétlenebbé tehetné!

2011. okt. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De van. Apám szeret kimaradni a dolgokból, ő nem védene meg...! Legszívesebben elszöknék világgá...Inkább halnék éhen valahol,minthogy ezt a diliházat kelljen elviselni. Mindig én vagyok mindenért a hibás. Sosem volt önbizalmam,de most ezekután...
2011. okt. 14. 18:29
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Elég, ha tudod, hogy nem te vagy a hibás.
2011. okt. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De akkoris ilyen légkörben élni..borzalmas! A legborzasztóbb,hogy nap,mint nap felkelek...:'( Semmi értelme sincs az életemnek. Senkinek nem hiányoznék,ha meghalnék:(
2011. okt. 14. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!