Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit fura skizofrén helyzet!...

Kicsit fura skizofrén helyzet! Segítesz kibogozni?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nálam fiatalabb lánnyal,én 28 vagyok ő 21 és egy elég fura helyzet állt elő!

Megértjük egymást és elég jól elbeszélgetünk,a koránál komolyabbnak tűnik mint a korosztálya és tényleg komolyan gondolkodik és jól megvagyunk,még nem volt köztünk semmi ez egy kialakulóban lévő dolog.

De néha azt veszem észre hogy azért ott van benne még az a naivság és csak csinálja hogy komoly és nagyon küzd a két ellentét között,amikor kicsit átmegy naivba a kora miatt akkor én ugye alkalmazkodom hozzá hogy ez így kompenzálva legyen,de akkor hirtelen mindig észre veszi magát és rám szól hogy ne legyek már 20 éves:),és ilyenkor mindig egy fura skizofrén helyzet áll elő bennem,hogy most akkor hogyan is viselkedjek?

Tényleg próbál komolyodni és az is de amikor ezek elő jönnek,akkor hirtelen nem tudom hogy mit csináljak vagy hogy viszonyuljak hozzá!

Hogy ő kész van az igazán felnőtté válásra vagy engedjem a kis naiv világát élni??Vagy segítsek neki a felnőtté válás útjában??Nagyon szeretem őt és a céljaink terveink is meg egyeznek a jövőre nézve.


2011. júl. 16. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem mi a probléma?
2011. júl. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A probléma az hogy nem tudom hogy mit is akar valójában!

Hogy biztos e abban hogy felnőtté akar válni vagy csak élni akar e naiv kis világában?

2011. júl. 16. 13:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Jaj, hagyd már, mit kell ezen filózni. Pont ott tart, hogy gyerek és felnőtt kor között van, majd kialakul. Nem kell neki segíteni. Ha meg nem fogadod el, hogy még néha gyerekesen viselkedik, akkor keress egy 28 éves nőt( bár nem biztos, hogy az nem fog)
2011. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez nekem is magas kicsit. Nem lehet bizonyos dolgokban "naiv" és megint más dolgokban felnőtt? Meg miért legyen annyira komoly felnőtt, hiszen még csak 21 éves. Ha igazi komoly felnőtt nőt akarsz, és zavar a naivsága (magyarul a fiatalsága) akkor talán idősebb nőknél kellene próbálkozni. (habár ismerek olyan 38 éves nőt aki gondolkozásában jó ha a 20 évet eléride keresgélni kell)
2011. júl. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ez egyáltalán nem így működik, hogy akkor holnaptól felnőtté válok..nem értem mit vársz tőle?
2011. júl. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért kéne őt irányítani meg terelgetni? Miért nem adhatja önmagát. Szerintem bőven van ideje "felnőni" ezt nem kell erőltetni. Amúgy azért még mert a 20-as években a két vége felé vagytok, durván 7 év különbséggel azért nem kellene már "generációs" problémákat gerjeszteni belőle.
2011. júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Semmi extrát nem várok!Félre értitek!

Én nekem ő tökéletes,csak ezeket a helyzeteket néha nem tudom hova rakni,mert mindig rám szól hogy ő akar idősödni hozzám és ne én fiatalodjak hozzá,de ugyanakkor pontosan ezért nem akarom hogy erőltesse,én mondtam neki nyugodtan menjen bulizni én megvárom őt.Azt mondja ő ilyen és nem akar úgy viselkedni mint a mai csitrik többsége és én ezt nagyon becsölüm benne,csak attól félek hogy később megbánja hogy nem élte ki magát!

Semmit nem várok tőle én így szeretem ahogy van,csak az ő érdekét nézem,de az látom nem jött le nektek.

2011. júl. 16. 13:31
 8/11 A kérdező kommentje:

Nagyon nem értitek vagyis nagyon félre értettétek a helyzetet!

Most nekem úgy jön le hogy én őt lenézem azért mert fiatalabb!Ez nagyon nem így van!

Csak attól félek hogy később bánni fogja hogy nem szórakozta ki magát a saját korosztályával.

Én elfogadom hogy ő ilyen és örülök is,csak nem szeretném ha később meg bánná vagy engem hibáztatna.....

Igazából ennyi..

2011. júl. 16. 13:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem akkoris agyonfilozofálod a dolgot. 7 év azért nem olyan vészes, lehet ő nem vágyik arra, hogy kiélje magát vagy bulizzon. Én se vágytam 21 évesen, sőt, soha és nem is fogok. Meg attól még bulizhat( bulizhattok) amiért együtt vagytok. Ne agyalj már, szeressétek egymást és kész.
2011. júl. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:53


Ok lehet igazad van és nem kellene ezen rágódnom!

Nagyon szeretem őt és azt akarom hogy jól érezze magát és ne bánja a dolgait később.

2011. júl. 16. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!