Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondanál ilyet a párodnak,...

Mondanál ilyet a párodnak, csak azért mert rossz napod volt?

Figyelt kérdés

Páromnak rossz napja volt, már ugy is ébredt! Láttam rajta, hogy valami nem ok, nem is nyaggadtam, megértő próbáltam lenni. Ő egész nap bunkózott velem, néha még sértő megjegyzéseket is tett és este kitalálta, hogy inkább otthon alszik.

Miután haza ment felhívtam, hogy mondja már meg mi baja van, furcsa volt egész nap és aggódok érte. Azt mondta, hogy semmi majd kibökte, hogy hiányzik a régi élete (gyakorlatilag egy nőcsábász volt, állandóan nőkkel flörtölt, ez volt az élete, csakhogy jöttem én és ezt nem tűrtem el neki, választás elé kényszerítettem és 1 év alatt bebizonyította, hogy megbízhatok benne, megváltozott kettőnkért)

Most pedig ez…egyik napról a másikra, boldogok voltunk nem volt semmi előzménye, rosszul ébredt, rossz napja volt és ezt mondta nekem. Ráadásul telefonba…értetlenül álltam a dolog elött, kérdezetem, hogy ez mégis mit jelent, szakítani akar-e? Azt mondta, hogy igen és tetézte azzal is hogy még ma este felszed egy nőt…(mintha még jobban meg akarna bántani) Azt hittem valami kegyetlen tréfát űz velem, 3szor is rákérdeztem, hogy ezt most valóban komolyan gondolja-e azt mondta, hogy igen. Erre én letettem a telefont, hogy ha ezt akarja, legyen így és soha többet nem akarom látni.

Hajnalban kaptam tőle egy sms-t, hogy „Ne haragudjak, hogy ilyen hülye volt és megbántott. Rossz napja volt és majd holnap megbeszélünk mindent.”

Nem tudom mire vélni ezt az egészet, csalódtam benne. Nagyon fáj. Ha rossz napom van, vagy csak tréfából se tudtam volna neki soha ilyet mondani.

Miért csinálta ezt? Lehet meg is csalt és akkor tényleg soha többé nem akarom látni.

Mit csinálnátok a helyemben? Nagyon szeretem és semmi gond nem volt közöttünk.

Nem értem ezt az egészet!


2011. júl. 16. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

a férfiak hüly*k. sajnos ez van. ezt én párom is eljátszotta egyszer, mondván h eleve rossz kedve volt, meg rossz napja, de nem igazán tudott érdekelni. kb 1 hétig alig beszéltünk emiatt, nagyon rosszul esett nekem. megértem, hogy neked is. ez 3 éve volt,azóta is együtt vagyunk boldogan meg minden:)

de azért mondd meg neki h többször ne csináljon ilyet..

2011. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az,aki már egyszer szakított a barátjával,de az visszakönyörögte magát,de 2 hét után előállt ezzel? Bocs,ha nem,csak majdnem ugyanezt írta valaki pár napja.
2011. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne itt kérdezösködj, mert egy csomó megkeseredett ember azt fogja irni, hogy megcsalt, meg hagyd ott.


A helyedben mindenképpen megvárnám, hogy mi is lesz a "megbeszéljük"-böl, mert lehet, hogy valami más is volt a háttérben, nemcsak rosszkedv (valaki mondott rólad valamit, vagy hasonló). Tehát várd meg, hogy mit mond arról, hogy mi váltotta ki ezt a viselkedést nála, viszont te is mondd el (higgadtan, nem hisztizve), hogy neked milyen érzéseid voltak, mi volt, ami megbántott.

HA sikerül kulturált módon megbeszélni, akkor elég nagy esélyt látok arra, hogy le tudjátok a dolgot rendezni. Veszekedni, meg gyanusitgatni visztont nem szabad, mert adott esetben éppen azzal teszel mindent tönkre.

2011. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Úhh, én nem fogadnám vissza. Tudod, nekem is volt egy ilyen nőcsábász, partifész, barátom, igaz megváltozott értem, bírta is 4 évig, de kutyából nem lesz szalonna(szerintem). Neki is hányzott a régi élete, bár ő nem csajozást mondott, csak a haverok, részegedések, marhulások. Nekem meg már nem hiányzott ez, és szakítottam. Ha ilyet mondott volna nekem, egyből repül, még ha meg is bánta. Mert az egy dolog, hogy megbánta, hogy ilyen bunkón viselkedett, de attólmég az úgy van, amit mondott. Nekem nem kéne ezután.
2011. júl. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem az a furi, hogy azt írtad, nagy nőcsábász volt, de belekényszerítetted, hogy döntsön, vagy te vagy a nőcsábászkodás. Téged választott, és nagyon jól megvagytok. Valószínű, egy évig bírta ebben a formában a párkapcsolatot. Én nem keresném, majd holnap tényleg megbeszélünk mindent.
2011. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez olyan megalázó. Hiányzik a volt élete, te kevés vagy neki? Most kéne a legnagyobb lamour- ban lennetek. Mi lesz később.
2011. júl. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"majd holnap megbeszélünk mindent"


Figyelj szerintem azért ezt tényleg beszéljétek meg.

Igen, tudom, hogy szarul esett meg tényleg kissé kegyetlen és szemét volt, de azért adj neki egy esélyt legalább arra, hogy ki magyarázza magát.

2011. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem változott meg! Szunnyadt az igazi énje! Te tudod! De honnan lehetsz benne biztos hogy tényleg nem csajozott-e be és nem akkor írta az sms-t mikor elment tőle a csaj vagy Ő indult haza? Miért holnap akarja megbeszélni? Ha hülye vagyok és bántom a párom, mikor rájövök hogy fas.zságot csináltam megyek és bocsánatot kérek!


Meg nem csalt! Kimondta hogy legyen vége! Ha már akkor este valakit felszed akkor nem csalt meg.

2011. júl. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Tényleg nem értem mi történt vele. Azt láttam rajta, hogy boldog, pont az utobbi időben voltunk állandóan együtt, közös nyaralás, boldogok voltunk.

Próbáltuk megbeszélni, azt mondta hülye volt, nem gondolta komolyan. Csak bunkózott velem, ő se tudja miért. És szerinte még én reagáltam túl, tudhattam volna, hogy ugysem megy el csajozni. És már bocsánatot kért a viselkedéésért, felejtsük el.

Ennyivel le akarja zárni. Nekem pedig nem megy, nagyon haragszom. Én soha nem tudtam volna neki ilyet mondani! Megbántott és megalázott!

2011. júl. 16. 14:08
 10/13 A kérdező kommentje:
Persze állítása szerint nem csajozott be, nem csinált semmit...mert akkor szóba se állnék vele.
2011. júl. 16. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!