Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok, ha a párotok...

Hogy reagálnátok, ha a párotok így viselkedne?

Figyelt kérdés
Elmegy focizni, egész nap ott lóg a "haverjaival", azt igéri, hogy hazaér kora estére, és este 11 körül még mindig nem jelentkezik? Ráadásul ilyenkor mindig iszik, gyakran részeg is foci után. Elnéznétek az egészet szó nélkül, hogy ígérget, utána meg semmi, vagy elbeszélgetnétek vele ezek után? Hozzáteszem, már nem az első eset. De ha én megyek a barátnőimmel szórakozni, akkor féltékenységi jelenetet rendez, direkt elrontja a kedvem az egésztől. Hogy reagálnátok erre? (Mindketten felnőttek vagyunk, lassan 1 éves kapcsolat.)
2011. júl. 16. 22:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
én nem vesződnék vele, otthagynám.
2011. júl. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is komolytalanul áll a kapcsolatotokhoz..

Ha nem érti meg a szép szót, akkor én is otthagynám, és keresnék olyan embert, aki megbecsül és tisztel.

2011. júl. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
hagyd a francba...
2011. júl. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát igen. Viszonylag apróságnak tűnik, pasi szemmel gondolom főleg... de akkor is, hogy képzeli, hogy neki bármit szabad, nekem meg semmit?! Komolyan, ha barátnőimmel bulizni megyek, hisz fiatal vagyok még, akkor előtte kétnapos féltékenykedés van belőle. Persze ő ilyenkor szó nélkül eltűnhet az éjszakába, holott ő az, akinek egyéjszakás kalandjai is voltak, nekem soha.
2011. júl. 16. 22:58
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Nem köt még hozzá sem gyerek, sem papír?

Mert akkor még beszélni sem érdemes vele. Még nem komoly egy igazi kapcsolathoz.

2011. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
próbáld vele megbeszélni, és ha nem javul, keress olyat aki megis érdemel
2011. júl. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem reagálnék, mert ilyen párom eleve nem lenne.
2011. júl. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Tudatni szeretném vele, hogy a dolgok nem úgy működnek, ahogy ő gondolja, és ezt nem teheti, különben elveszít. De a szavak hiába, 1-2 napig bocsánatomért esedezik, aztán egy hónap múlva újból megtesz valami hasonlót.
2011. júl. 16. 23:17
 9/17 anonim ***** válasza:
61%
Mikor én egyedül voltam, olyan társat kerestem magamnak, akinek a természete, életvitele, hobbija, szokásai...megfelelnek nekem. Nem pedig olyat, aki kicsit már közelít az elkébzelésemnek, a többit pedig majd saját ízlésemre formálom rajta.
2011. júl. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Eredetileg olyanok voltak az elképzelései, mint nekem. A különbség, hogy én hű vagyok az elveimhez, róla viszont fél év után kezdett kiderülni, hogy leginkább csak szájhős...
2011. júl. 16. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!