Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok, ha a...

Hogyan reagálnátok, ha a gyereketek így viselkedne?

Figyelt kérdés

Férjemm az előbb puszikat adott nekem az arcomra, meg a számra. Együtt tv-ztünk. 13 éves kamasz lányom (akinek nem a férjem az apukája, mert elváltunk) ezt mondta utána: "Fúj, de undorító, öreges, hánynom kell, temető..."

(a férjem már sok éve él velünk, tehát nem újdonság a lányomnak, hogy ő a nevelő apa és nem is jöttek ki rosszul sose).

Azt hittem köpni, nyelni nem tudok. Nem sok híja volt, hogy kapjon egy óriási taslit. Megőrülnek a kamaszok, vagy mi van?


2011. febr. 4. 20:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondtam volna,hogy gyere Te is kapsz egy öreges puszit.És nem foglalkoznék vele.Ebből látszik,hogy még nem csókolódzott,ha majd fog,akkor nem ez lesz a véleménye.
2011. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, az ő korában ez természetes.
2011. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%

pont ez az, h kamasz.neki kellemetlen,ha puszilkodni látja a szüleit és utána még abba is belegondol, h fúúúúj, ők még biztos csinálják....stba részéről ez gáz, mert neki ti már vénembereknek számítotok, meg ugye a szülei is vagytok így ez az egész ciki.

nem kell csinálni semmit.majd kinövi

2011. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Csak zavarba jött, és igyekezett úgy reagálni, hogy legközelebb tuti ne csináljatok ilyet előtte. Nem tette jól, de valószínűleg ez motiválta.
2011. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

13 éves KAMASZ lányom...

Gondolom érted a lényeget. Ilyent én is mondtam anno a saját szüleimnek, lesz még ilyenebb is.

2011. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Jó, persze első, igazad van végül is...de ilyeneket mondott, hogy temető?? Meg undorító, meg hánynia kell? Hát basszus, 13 éves!! Kicsit fel kellene már ehhez nőnie, ennyi eszének már kellene lennie, hogy ne mondjon ilyet. Én tuti nem hagytam volna annyiban, elég durva amiket mondott. Lehet, még azt a taslit is jogosnak tartottam volna...
2011. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Irigy. fel akarja magára hivni a figyelmet. Kamasz. Szeressétek :) Túl lesz rajta egyszer ;)
2011. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
17%

én is ezt csinálnám...

igaza van az előbbiekből annak aki azt írta h jó hogynem ba.sztok előtte...

nem meg verni kéne azért mert nem szeret vkit... lehet hogy van oka rá...

2011. febr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

20:46 te aztán primitív vagy.


Nem csókolóztunk, csak puszit adott, átölelt, mert egész nap nem találkoztunk. Nem azzal volt a bajom, hogy ő ezt öregesnek találta (bár elég fura, mivel harmincas évünkben járunk), hanem az a flegma undor, ronda szavak és tiszteletlenség nem tetszett. De nagyon nem!

2011. febr. 4. 20:49
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, tényleg kamaszodik XD

Szerintem poénosra vedd... valaki irta, hogy mondd neki, hogy kérsz te is egy öreges puszit? :D Meg ilyenek


Nyugi, teljesen normális :D

2011. febr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!