Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom túl a dolgokat...

Én reagálom túl a dolgokat vagy más szerint is undorító dolog ez a fiútól?!

Figyelt kérdés

Volt egy fiú akibe szó szerint bele voltam zúgva,össze is jöttünk. Jártunk 8hétig míg meg nem jelent a volt barátnője aki mindent elrontott. Direkt ellenem fordította,keverte a sz*rt,állandóan levelekkel bombázott, amiben ócsárolt, persze a fiú előtt letagadta,a srácot folyton szekálta,hogy mit akar tőlem,minek foglalkozik velem.A fiú meg volt olyan hülye,hogy erre hajlott. Hallgatott a volt barátnőjére(aki annak idején elég csúnyán megcsalta..)

Egyszer egy napom a srác megszakított velem minden kapcsolatot.Persze annyit nem írt volna,hogy ezért és ezért. Ha kerestem nem válaszolt. Elgondolkodtam és rájött mégis honnan fúj a szél. Pár óráig kicsit szomorú voltam emiatt de rájöttem,hogy ilyen fiú miatt felesleges.

Találtam egy sokkal normálisabb fiút.Csak most elutazott 3napra. Én meg hiányolom és ezt ki is írtam egyközösségi oldalra,hogy xy-t hiányolom..

Erre arra lettem figyelmes,hogy a srác aki elfordult tőlem,rám írt. Persze én nem válaszoltam.Azóta folyton keress tele rakja az üzenő falam minden szír sz*arral.De azt nem veszi észre,hogy én törlöm és egyáltalán nem reagálok rá..


Szerintem undorító,hogy képes volt hallgatni a volt barátnőre aki egy hazudós lány,(ezt mindenki tudja.) De ő inkább rá hallgatott,és most meg jönne hozzám nyalizni meg kibeszélni a lányt,hogy ilyen olyan. Stb stb. Aztán megint elhúzna..

Én még ezt nem játszottam el senkivel,de szerintem ha eljátszottam volna egyesek úgy fenékbe rúgtak volt,hogy csak repültem volna.


2011. júl. 17. 02:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondok neked valamit. Az ilyen emberekkel nem erdemes szoba allni. Ha mar otthagyott magyarazat nelkul, akkor ne irogasson. Csak fel akarja kavarni az eletedet. Nem szeret, ha a volt baratnoje gonosz tanacsa hatasara elhagyott. Gondolj arra, hogy nem erdemel meg teged, ami igaz is. Azt sem erdemli meg az ilyen, hogy ra gondolj. Ne irj vissza egyiknek sem es majd abbahagyjak. Most unatkoznak es van idejuk ilyen hulyesegeket csinalni. Nem torodnek az erzeseiddel.
2011. júl. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen jó, amit előttem válaszoltak, és eleve, ahogy gondolkodsz. :)

Annyi gondolatom lenne még talán, hogy töröld az ismerőseid közül ezt a gerinctelen állatot, max annyit megírhatsz neki, hogy unod a zaklatását, és ezért jutottál erre az elhatározásra, mert nincs rá szükséged (ne ragozd túl, ne menj bele levelezgetésekbe, csak 1-2mondat).

Szeresd a normális fiút, aki megbecsül és viszont szeret, a többiekkel meg ne foglalkozz. :)

2011. júl. 17. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"De azt nem veszi észre,hogy én törlöm és egyáltalán nem reagálok rá.. "

Minek? Blokkold és kész.

2011. júl. 17. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Töröld az ismerőseid közül.
2011. júl. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Tudod, a legjobb, hogy ő saját maga "megszabadított téged önmagától"!! Örülj neki és ne fogadd vissza, ne reagálj ezen túl se semmire, amit ír.
2011. júl. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!