Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én vagyok a h. lye p....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok a h. lye p. csa, vagy a párom az, aki nem éppen normálisan oldja meg a dolgokat?

Figyelt kérdés

Sokadszorra játszotta el azt, hogy megígéri, hogy jön, és mégsem. Szólni nem tud, mert nincs pénz a telóján, én meg totál kikészülök, amikor mindig azt vágja hozzám, hogy azért nem személyesen mondja meg, mert hisztizek, merthogy telefonon is mindig veszekszem vele.


Mégis mit csináljak szerintetek, ha annyi nincs benne, hogy a szemembe mondja meg, hogy mi van???


Kérlek segítsetek, mert kezdek összeomlani. Iszonyúan érzem magam, nyugtatót szedek, kényszerbetegségem van, és egyre sűrűbben törnek rám pánikrohamok és sírógörcsök, látszólag minden ok nélkül.


2011. nov. 1. 19:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fa..nak neked egy ilyen megbízhatatlan pasi??????
2011. nov. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolatnak az a lényege, hogy mindketten jól érezzétek magatokat, boldogok legyetek! Soha nem értem meg, miért erőltetik azt, ami nem működik...
2011. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Pánikrohamaid vannak, telefonon is veszekszel, kényszerbetegséged van, sírógörcsök, nyugtatók... Nézd én megértem a párodat. Azt kérdezed, hogy te vagy-e a h.lye.csa. Ez nem kérdés.
2011. nov. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Na azért a nyugtatót és társait felejtsük sürgősen el! Egy pasi miatt így kikészülni! Legyen már egy kis eszed! ha ő leszarja és nem szól neked akkor te miért idegeled magadat rajta? Teljesen felesleges! Ülj le, beszéld meg vele (márha valamikor hajlandó végre elmenni hozzád) mond el a véleményedet és ha változtat ezen, akkor oké de ha nem akkor lapát. Nem éri meg idegeskedni egy pasi miatt sem. Nő miatt sem mielőtt vki belekötne.
2011. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Kedves 19:46os, kíváncsi vagyok te hogy reagálnál hasonló szituban. Biztosan letojnád hogyha megigérné hogy elmegy, te készülsz és mégcsak arra sem képes hogy szóljon.
2011. nov. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom:(

Nincs erőm kimondani, hogy vége. Teljesen szánalmasnak érzem magam...

2011. nov. 1. 19:49
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem kell még egyből kimondani hogy vége! Próbáljátok megbeszélni, ezen még simán lehet változtatni.
2011. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
19.46-os vagyok, és nem kaptam kényszerbetegséget egy elmaradt randi miatt, pánikrohamot sem.
2011. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6%
Az te vagy. Mindenki más.
2011. nov. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

19:46-os. Én sem az elmaradt randi miatt kaptam pánikrohamot vagy kényszerbetegséget.


Csak ilyenkor előjönnek ezek a dolgok. Nem az elmaradt randi az oka ezeknek.

A randi pedig jópárszor elmaradt ilyen okból kifolyólag, hogy ő meggondolta magát, és mégsem jön. De inkább 19:46-os, ne válaszolj. Tanácsot kértem, nem osztást.

2011. nov. 1. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!