Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyszer valakit megcsalt a...

Ha egyszer valakit megcsalt a párja, az utána szerintetek megteszi máskor is?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?
2011. júl. 17. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem a párom megcsalt, mikor még nem éltünk együtt. Akkor szóba sem akartam állni vele, de hosszas beszélgetés után úgy gondoltam, hogy megérdemel EGY esélyt. Már együtt élünk, de ha most megcsalna ismét, biztos, hogy a magyarázata sem érdekelne.
2011. júl. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

igen


én voltam aki megcsalta a másikat :S Tudtam, hogy úgyis megbocsájtja megint és megint és megint ...

Aztán én raktam ki másért! Nagyon sokat bántottam!

Sosem szabad megbocsájtani ha valaki érzelmileg is megaláz! Hogy tudod valakinek egy csókját is elfogadni vagy egy ölelését ha tudod hogy tegnap, tegnap előtt vagy 1-2 hete hónapja, mással tette ugyanezt? Mást simogatott mással szeretkezett?

Én sose tudnám elnézni egy flörtöt sem!

Engem szerencsére sosem csaltak meg és rájöttem hogy nagyon nagy mocsok voltam én is!

2011. júl. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
második vagyok 23 éves Nő, most már Anya és odaadó élettársa a Páromnak!
2011. júl. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem igen, legalábbis a tapasztalat ez mutatja, amikor hullámvölgyben voltunk a párommal, lett volna rá lehetőségem és kedvem is, de úgy voltam vele, ha megteszem, valami végleg elromlik, és szerencsére nem tettem.
2011. júl. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Tapasztalat,a sajátom.Nő vagyok és azt kell,hogy mondjam ha egyszer valaki megteszi tökmindegy,hogy nő vagy férfi megteszi még egyszer és még egyszer és még egyszer!!

Hiába az ígéreteknek,hogy többször nem ez csak idő kérdése!!

2011. júl. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen.
2011. júl. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!