Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem megcsalt (nem 1 alkalommal, de 1 nővel)! Kiderült a dolog, de én adtam neki még 1 esélyt! Jól tettem? (De ha megtette 1x, megteszi máskor is?! )

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 13:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én már azt nem bocsátanám meg, ha mással randizna
2010. okt. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
az én férjem sajnos megtette újra. ugyanazzal a nővel 1,5 év múlva.
2010. okt. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Adtál neki még egy esélyt. Jó.

Megtudsz bízni benne? Ha igen, akkor rendben, de ha megint megcsal akkor szerintem fel is út le is út.

2010. okt. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A gyerekek érdekében tettem!
2010. okt. 26. 13:16
 5/16 anonim ***** válasza:
2010. okt. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Fülünyúl ***** válasza:
100%

A gyerekek érdekében? A gyerekek érdekében hagyd ott minél előbb akkor. A gyerek nem hülye, nem vak és nem süket, akármennyire is titkoljátok előtte, ő tudja mi az ábra. És legyen arra büszke hogy van egy apja aki félrekúr? Ugyan már, ez hol az érdeke? Ha meg az apának csak a fizetésére tartasz igényt mert nélküle nem bírnál megélni, akkor élj vele aszerint. Ő félrekúr, te meg elköltheted a pénzét. Vagy otthagyod és keresel mást. Bár gyerekkel már nem lesz könnyű, az ember szereti a sajátját felnevelni, ez kimondatlan törvényszerűség. A választás mindenképpen a te kezedben van. Mondjuk én eleve rühellem a megcsalókat, legyen az férfi vagy nő.


31/F

2010. okt. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
2. kommentelő!tetszik ahogy rímbe szedted
2010. okt. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Egyszer megtette,újra megteszi!

Ráadásul nem is egyszer és ugyanazzal a nővel!?

Tedd meg Te is!!!(A pasik is rosszul viselik)

Beszéljétek meg,hogy nyitott kapcsolatban éltek,amíg a gyerekek elég nagyok nem lesznek,és dönthettek,hogy váltok vagy együtt maradtok!

2010. okt. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 zeep ***** válasza:
82%
A gyereknek egy kiegyensúlyozott családi háttérre van szüksége és nem apura és anyura akik csak "miatta" maradnak együtt sok esetben veszekedésekkel töltött estékkel, hazugságokkal, boldogtalanul. Ne tedd ezt a felelősséget a gyerekek nyakába. Azonban ez a te életed így a döntést neked kell meghozni. Gondolkozz el azon kicsit, hogy milyen életet szánsz nekik.. akarod-e, hogy ők is így éljenek felnőttként mint te és ha átgondoltad mutass nekik példát.
2010. okt. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 nagyviri ***** válasza:

Ha neked belefér az értékrendedbe, hogy megbocsáss neki, akkor tedd meg. Én nem tenném, de ez az én egyéni véleményem. Abban viszont biztos lehetsz, hogy ha már többször megcsalt, akkor ezután is meg fogja tenni, és te adtál rá neki felhatalmazást azzal hogy az előzőt is megbocsájtottad....

A gyerek pedig pontosan tudja, hogy valmi nem kerek közöttetek, és ha ez hosszú távon így marad, akkor sokkal többet ártasz neki ezzel, mintha külön válnátok. A napi béke és nyugalom sokkal fontosabb neki, mintha állandó feszültségben, de "teljes" családban élne. A férjed még lehet attól jó apa, mert nem éltek együtt.

2010. okt. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!