Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom szakított velem....

A párom szakított velem. Szeretném, ha újra együtt lennénk, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

1 hete nagyon összevesztünk a párommal, és azóta alig beszéltünk, ma találkoztunk, hogy megbeszéljük, hogy mi legyen- és mondta, hogy szakít, mert már nem érzi azt, amit ezelőtt. Lehet, van valaki más, akivel összejönne,- nem tudom. Amúgy mi elég "furcsán" jöttünk össze, igazából nem is szeretett volna összejönni velem, de aztán mégis belém szeretett, és szerettük egymást. "Barátok" maradtunk, és mondta, hogy majd bulizunk még együtt, de amíg szeretem, nem fogunk találkozni. Akik szakítás után újra összejöttek a párjukkal, kis idő után, azok adjanak ötletet, hogy hogyan és mit csináljak?! Mikor mi összejöttünk, akkor az azért volt, mert sokat ivott, de utána mégis egymásba szerettünk.

Most azon vesztünk össze legutóbb, hogy hülye voltam- Sok mindent ki írok facebookra, most valamiért besértődtem, és róla írtam ki fb-re 1-2 dolgot, meg van egy lány barátja, és a lányra is mondtam 1-2 csúnya szót. De bocsánatot kértem, sajnos indulatos vagyok! 2 hónapig voltunk együtt, ő 18, én 17 éves vagyok (lány). Kérlek segítsetek!! Nagyon szeretem.


2011. júl. 17. 14:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
szerintem hagyd a fenébe
2011. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 skarma ***** válasza:

Sajnálom hogy tőlem kell hallanod, de sosem szeretett téged. Magad mondtad, hogy nem is akart veled összejönni, ráadásul két hónap nagyon rövid idő.

Azt ajánlom, felejtsd el, keress mást.

2011. júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kértem, akik szakítás után kis idő múlva újra összejöttek a párjukkal! És hogy ők mit hogyan csináltak, és én mit tegyek. Ha valaki Gondolja, adok egy elérhetőséget (email, msn..) és ott bővebben tudunk erről beszélni, és ha szeretne segíteni!
2011. júl. 17. 14:30
 4/18 A kérdező kommentje:
Amiért épp akkor nem akart velem összejönni, annak meg volt az oka! Még aznap meg mondta, hogy mi. De még is megbeszéltük, és szerettük egymást.
2011. júl. 17. 14:31
 5/18 anonim ***** válasza:
Semmit sem tehetnél. Ő nem szeret... ne is zaklasd szegényt ezzel
2011. júl. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha valaminek vége van, akkor nem lehet visszahozni - ne akarj újra összejönni vele, ha ö nem akarja, mert ezzel csak lejáratod magad, eredmény nélkül.


Olyan párt nem ismerek, akik szakitás után újra összejöttek és együtt is maradtak, voltak, akik megpróbálták újra, de csak sok-sok megaláztatás és szenvedés lett belöle, mielött végleg szakitottak.

2011. júl. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
CSAK OLYAN ÍRJON, AKI TUDNA TANÁCSOT ADNI, VAGY/ÉS ÚJRA ÖSSZEJÖTTEK SZAKÍTÁS UTÁN A PÁRJUKKAL!! KÖSZÖNÖM.
2011. júl. 17. 14:41
 8/18 anonim ***** válasza:
Miért?? Szerinted az nem tanács, hogy hagyd a fenébe?? Legyen már benned büszkeség!! Ha szakított, akkor hagyd...Szerintem van más kiszemeltje. Kívülállóként mondjuk...
2011. júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én jöttem össze fél év kihagyás után, ő szakított velem. Nem tudtam valahogy megbocsátani neki, és már hiába kapart, valahogy megromlott minden. Lecseréltem a mostani páromra, akit ezerszer jobban szeretek, és van egy imádni való picink azóta. Az exre még gondolni is rossz. Keress valakit, akivel mind a ketten szeretitek egymást, hidd el, te is így látod majd.
2011. júl. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nekem nem megy ilyen könnyen. Nekem Ő kell.
2011. júl. 17. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!