Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már olyan, hogy...

Történt már olyan, hogy együtt voltál valakivel, de addig úgy érezted nem szereted és amikor szakított veled akkor jöttél rá, hogy mégis hiányzik?

Figyelt kérdés
Ha igen kb. mennyi idő után?
2011. szept. 9. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek hiányzik valamennyire a másik szakítás után. Legalábbis ha bármilyen vonzalmat érzett iránta, akkor hiányzik. A féltékenység tovább él a szerelemnél.

Én évek múlva egyik közös ismerőstől hallottam, hogy az exbarátomnak van kapcsolata elég régóta és végigzokogtam az éjszakát, pedig már régen nem voltam szerelmes.

Ilyenkor hajlamosak vagyunk csak a jó dolgokra emlékezni,azt pedig elfelejtjük miért nem működött.

2011. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem nem.

Ezt így elég furcsának találom és szerintem fogom is addig, míg egyszer esetleg véletlenül nem történik meg.

2011. szept. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nekem volt ilyen én szakítottam a lánnyal, erre rá 2 évre újra összejöttem Vele mert később jöttem rá hogy szeretem. Azóta is együtt vagyunk
2011. szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Nem volt már jó együtt semmi, unatkoztunk, veszekedtünk.

Szakított velem. A külön töltött másfél hónap maga volt a Pokol, aztán visszajött, visszafogadtam.

Ennek már 7 éve, most már férj-feleség vagyunk, van egy gyermekünk is :)

2011. szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen, de lehet, hogy eljutunk oda, hogy lesz!...
2011. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most van ilyen. És nekem 2 nap kellett, mire rájöttem, hogy szeretem. Most barátok vagyunk, napi szinten beszélünk, de soha nem merem elmondani, mi van, mert magamban nem bízom és félek, hogy megint szakítanék vele :( szörnyű vagyok
2011. szept. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen.Hagytam,hogy tönkremenjen a kapcsolatunk,nem akartam már és szinte szó szerint kiharcoltam,hogy elhagyjon.:( Ennek már 1éve és azóta is bánom a dolgot. De mindig abban reménykedek,hogy egyszer elhív randizni. Olyan jó olvasni,hogy szakítottak egyesek és utána kibékültek,és több éve is együtt vannak.:)
2011. szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!