Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3,5 év után szakított velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3,5 év után szakított velem, van rá esély hogy újra együtt leszünk? (bőv. Lennt)

Figyelt kérdés

én 21L,ő 24F, nagyon szeretem őt és ezt tudja is de ő elmondta hogy már fél éve érzi hogy nem olyan mint az elején és már nem tudja mit érez irántam és idő kell neki.

Sokat beszélgettünk mert kiváncsi voltam hogy lát e esélyt arra hogy később kibékülünk,mivel a baráti társaságunkba nagyon sok olyan pár van aki évek óta együtt van és többször szakítottak és hónapok múlva újra összejöttek! és mondtam ezt neki is hogy vajon majd velünk is ez lesz és erre azt mondta hogy az idő megoldja és nem tud válaszolni,mert hogy nem adok neki időt és én már most ki akarok békülni... meg már a szakítás óta 2x találkoztunk mert jött a cuccaiér de még maradt nálam pár holmija és amikor másodszor jött akkor mondtam neki hogy vigye el de azt mondta hogy még úgy is jönni fog akkor mért vigye el. Ezekből azt érzem hogy talán még ő is úgy gondolja hogy később újra együtt leszünk.

napok óta sírva kelek,sírva fekszem ha felébredek reggel az az első kép hogy nem vagyunk együtt és nem bírom ezt ki úgy érzem. amikor jött a cuccaiért akkor is sírtam úgy érzem megalázom magam,de nem tudok mit csinálni hiányzik.

bizonytalan voltam hogy most akkor ez csak szünet és majd meglátjuk mi lesz vagy felejtsem el és ő azt válaszolta hogy azt nézi hogy nekem ne fájjon és inkább akkor felejtsem el,de közbe meg célzásokat ad a cuccaival kapcsolatban és nem tudom most akkor mit tegyek? utáljam meg vagy reménykedjek még?


2011. okt. 25. 11:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
azt mondta ha mégis rájön hogy hibázott és velem akar lenni még ha akkor már mással leszek együtt akkor is elfogja mondani és visszafog szerezni. de közbe azt is mondja hogy ő nem akarja hogy az utcán elforduljunk egymástól,szépen akar elválni és mindíg tudni akarja mivan velem és hogy alakul az életem.
2011. okt. 25. 11:43
 2/15 A kérdező kommentje:
nagyon félek hogy most elengedem és valaki másba szerelmes lesz,persze mondja hogy neki nem kell senki és ilyen nem lesz,de akkor is ezen kattogok egész nap és hiába megyek el itthonról,barátokkal vagyok,de csak addíg jó,de ha itthon vagyok összeomlok.
2011. okt. 25. 11:46
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatjuk, de te ebben a "tévhitben" tartod magad. A remény a te esetedben megmérgezi az életed, mert minden nap csalódás lesz, hiszen a remény amit táplálsz nem teljesül be. Jobb lenne neked, ha elfogadnád a szakítás tényét (mert az legalább tény), és megpróbálnál új életet kezdeni nélküle. Én mindent eltüntetnék a lakásból ami rá emlékeztet. Tudom, hogy ezt a legnehezebb megtenni, mert ezzel magadnak is beismered, és elfogadod, hogy vége, pedig ez ellenkezik azzal, hogy még visszavárod. De ne várd, mert ki fogsz készülni. Hagyd, hogy gyógyuljon a seb a lelkeden. Lépj tovább
2011. okt. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nehéz ügy,de legalább az becsülendő hogy maximálisan őszinte veled!(a leirtak alapján)! Nekem az ilyen dolgokról az a véleményem hogy újramelegítve a leves sem olyan!Rem.érted!? Átestem rajta Én is! Fel a fejjel,és gondolj arra hogy a sok rossz után csak jó jöhet!


26/F

2011. okt. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
de akkor miért hagyja nálam pár cuccát és nem tudja megmondani miért hagyja itt?
2011. okt. 25. 12:19
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd,adj neki időt,hogy rájöjjön igazán szeret-e.Erre viszont csak akkor fog rájönni,ha nem tud rólad semmit.Nehéz,de őt szeretnéd!Nem?E.
2011. okt. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól tudom min mehetsz át. Az én kapcsolatom 3hete ért véget.

Ő szakított velem, mert már nem volt szerelmes.

Egyetlen egy dolgot kértem tőle, hogy zárjuk szépen a kapcsolatunkat, és menjünk még el egyszer valahova. Bele is egyezett, de leginkább azért mert jól kezeltem a szakítást. Minden erőmre szükségem volt, de szinte könnyek nélkül tudtam vele beszélni és mikor a cuccaiért jött nevettem is.

A kirándulásunk olyan jól sikerült, hogy azóta is folyamatosan tartjuk a kapcsolatot, ő az akai keres engem, ő az aki kezdeményez, és hiába hogy nem vagyunk újra együtt. És még nem is tudjuk mi lesz ebből (én nagyon szeretném) de haladunk egy úton.

Azt mondja más lettem. És én is érzem. Megbeszéltük a kapcsolatunk problémáit és most dolgozunk rajta. Én meg közben várok, hogy végre fel fogja hogy engem akar, ugyanis ezt már nagyon jól tudom, csak még ő nem.


Lehet h felmelegítve csak a káposzta jó, de ha a szólásoknál tartunk, akkor azt is meg kell jegyezni, hogy a kivétel erősíti a szabályt.


Egy barátom immáron 7. éve van együtt a párjával, most született meg a kisfiúk néhány hete. De korántsem volt zökkenő mentes a kapcsolatuk. Egyszer az egyik ment el, aztán a másik mégis visszataláltak végül a másikhoz. És házasok :)


Persze a kapcsolatok nagy része ha véget ért nem fog folytatódni, és az egyik félnek mindig jobban fáj.

És a szakításnak is meg vannak a szakaszai. A tagadás és a reménykedés az elsők közé tartozik.

Azt kell kitalálnod hogy valóban vele látod a jövődet, valóban ő az akire mindig is vágytál és te is az vagy neki. Látnod kell külső szemmel is a kapcsolatotok, magadat és őt, és csak akkor fogod tudni mindezt eldönteni. Valakinek ehhez kevesebb valakinek több idő kell. Ilyenkor hatalmas segítség a legjobb barát, akivel őszintén átbeszélhetsz mindent és kikérdezheted a véleményét.

Nehéz ez. Tudom.

De ha valóban vissza akarod őt majd egyszer kapni, akkor türelmesnek kell lenned. Nem szabad látnia rajtad, hogy sírsz, nem szabad könyörögnöd, nem szabad azt mondanod, hogy hiba volt téged elhagynia. Hagynod kell, hogy ő jöjjön rá mindenre, arra is hogy kellesz neki.

Most a legjobb amit tehetsz, hogy elfoglalod magad. Legyél a barátaiddal, keress új hobbikat, kicsit felejts, kicsit zárjál, csak hogy majd tisztán láthass.

És hidd el, ha keresni akar fog is, de ne azt lássa hogy össze vagy törve, hanem az ellenkezőjét. Ne szánalmat akarj kelteni benne, hanem mutasd meg neki, hogy mennyire jó nő vagy. És igenis képes vagy egyedül lenni, nélküle is van életed. Hidd el ha érez irántad valamit, ami sanszos akkor ha jól csinálod a dolgokat akkor újra fel fogod kelteni az érdeklődését.

De ez nem 1 nap, nem is 2.

2011. okt. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszokat,leginkább az utolsónak,köszönöm hogy ennyi időt szántál rám hogy ezt leírd,annyi szeretném ha tényleg igazad lenne:) most is végigbőgtem amit írtál...tudom h nagyon nehéz lesz,én kibírnám csak ő azt mondta hogy fog keresni és én is keressem őt,ezt mindenképpen kérte és félek ha nem veszem fel neki a telefont akkor megfog sértődni és soha nem keres majd meg.

sajnos mi nem szépen váltunk el,egy utolsó veszekedés volt a szakítás oka ami az utolsó csepp volt nála,aztán egy hét gondolkozás és erre jutott,aztán jött a cuccaiér és félek hogy minden esélyt elástam mivel a lehető legtöbb rosszat elkövettem(könyörögtem,sírtam,nem akartam tudomásul venni) és félek hogy erre fog emlékezni és végleg elrontottam hogy egyáltalán elgondolkozzon rajtunk. soha nem fogok többet könyörögni neki de nem tudom hogy mit tegyek ha keres,mert ő mindíg keresni akar telefonon hogy tudja jól vagyok e

2011. okt. 25. 14:53
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs azzal gond ha keres. Csak ne menj rá. Mert van egy pont mikor lehet h ki kell majd mondanod hogy most vége. Ne keressen. Ez is előfordulhat.

Olyan pedig nincs hogy mindent elrontottál. Mindig minden helyrehozható. De idő is kell hozzá. És a helyre hozást, ne úgy értsd h biztosan együtt lesztek, mert ezt senki nem tudja megmondani.

De hidd el, mindennek oka van.

2011. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
és az hogy tényleg vele terveztem e a jövőt?? Igen,ezért fáj ez az egész mert van egy álmom és neki is hasonló mint nekem és én mindent vele terveztem el,amit nem szabadott volna. ezért nem tudok túllépni.
2011. okt. 25. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!