Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszaszeretném hódítani a...

Visszaszeretném hódítani a párom, mit kellene tenni, hogy újra belémszeressen? Van egy közös 4 hónapos kislányunk, vele szeretném felnevelni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 08:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétabban?Ő is mondta, hogy kiszeretett belőled, vagy csak te érzel így?
2009. ápr. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mi történhetett, ami miatt visszahódítás szükséges, de ha csak Te akarod, nem fog menni. Ideig óráig minden klassz lesz, de ha ő nem akarja ezt a visszahódítást csak megnehezíted a saját életedet.
2009. ápr. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
42%

Szia! MI mostkét és fél hónaposak vagyunk és eddig én is úgy éreztem, hogy kezd megrogyni a kapcsolatunk. Egy pár hete történt csak, hogy azt érzem, talán kezd visszaállni mindeni a "régibe". Persze jó lenne tudni, hogy nálatok mi történt, van-e vki más, vagy te érzed azt hogy "kiszeretett" belőled.

Én azt csináltam, hogy próáltam jobban odafigyelni magamra, ápoltnak, vonzónak lenni itthon is, emellett minden nap teritett asztallal várom haza őt a munkából. Kedveskedek neki, apró meglepik. Ha van kire bizni a babát, jól jöhet egy két óra csak kettesben, kikapcsolódás. Persze nem könnyű mindezt megvalósitani, gyerek, haztartás meg minden, de megéri megpróbálni.

Ja, és még vmi , ami nagyon fontos. Kell tudni hallgatni néha :), "nyelni" sokat, amikor vmivel próbál bántani. Talán ez a legnehezebb, de a baba érdekében mindent.

Szurkolok nektek!!!

2009. ápr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ezt ti tudjátok, mi miatt van ez a probléma. De egyet mindenképp fogadj meg: NE A GYEREK MIATT akard visszahódítani!
2009. ápr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
56%

Semmi esetre se légy csicska, ne alázkodj meg, legyél nő. Azt tedd, amit akkor tettél, mikor megismerkedtetek.

Sokmindentől függ a helyzet, unja már a kapcsolatotokat, esetleg már nem érzi azt, hogy bizonyítania kéne, mert tudja, hogy be vagy biztosítva nála? Vagy más van a színen? Tudnom kéne milyen tipusu pasi az illető, lehet hogy gyerekre vágyik és meg kéne erősíteni a kapcsitokat, vagy inkább elkergetnéd ezzel? Mérlegelj!

Tényleg egymáshoz valóak vagytok, ő mnident megtesz a kapcsitokért? Légy kicsit távolságtartó, lássa hogy más pasiknak is tetszel és akkor talán beindul egy kis féltékenység, és újra harcol majd érted. De nehogy azt gondolja, hogy ez jó ürügy arra, hogy összevesszetek és végre odébbáljon, egy kapcsiból könnyebb kimenni, ha van egy harmadik fél.... Maradj önmagad, de kicsit dobd fel a külsőd, és ne morcos légy hanem vidám, mosolygós, élettel 6teli, mert akkor őt is feldobod és erőt adsz neki, talán megint meglátja a szépet benned, az értékeidet. És rájön, ha nem is mnidig egyformán lángol a szerelem, azért a bizalom és a eragaszkodás, ak özös emlékek fontosabbak, kedvesek számára, ez mnid túl erős ahoz, hogy csak úgy eldobja. Most mondhatnám neked, hogy csinálj szerelmi kötést, de egy, sokan nem hisznek benne, kettő az feketemágia és csak visszavágna. az ember érzéseit nem szabad befolyásolni, mert az az igazi szerelem, ha őszinték az érzései és magától jönnek.

2009. ápr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Közös programokat kéne szervezni, de csak ha benne van. A szerelem nem erőszak, nem lehet ráeröltetni a másikra sajnos, de azért a kedvében járhatsz, ha érdemes rá egyáltalán. Légy egy kicsit büszkébb, miért pont te járkálnál utána! Ha igazán szeret és akar is szeretni, akkor tesz érte, és megmondja a frankót, ha mást akar, vagy nem akar téged, az sajna egyik napról a másikra nem fog változni. Aki azt mnodja igen, az hazudik, csak a szalmaláng múlik el hamar. De azért ne kínozd, ne vond mindenáron kérdőre, majd megnyílik ha akar. Most türelmesnek kell lenned, és nem utasd felé, hogy gyanakvó vagy, a pasik nem szeretik, ha sarokba szoritják őket. Viszont ilyen ingatag kapcsira tényleg felelőtlenség lenne gyereket vállalni, csak ők innák meg a levét, egy gyerek az nem eszköz.
2009. ápr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha számára nem olyan fontos ez a kapcsolat, mint Számodra, akkor hiába is játszanád végig a Cosmopolitan összes csábítási trükkjét, tartós eredményt nem érnél el vele.

Egyedül az lehet célravezető - higgy nekem! - ha büszke vagy, önbizalmat sugárzol, és nem keltesz olyan benyomást, hogy belehalsz, összeomlasz, ha elváltok, és inkább eljátszod a lábtörlőt, csak jöjjön vissza. Ez minden, csak nem vonzó - szerelemre nem ingerel, kihasználára igen!

Ha szóba kerül, mondd neki őszintén, nyitott vagy a folytatásra, alapvetően szeretnéd vele felnevelni a gyereket, de nem bármi áron, csak akkor, ha ő is ugyanannyi energiát fektet a kapcsolatba, mint Te. Említsd meg, nem a világvége és nem elképzelhetetlen a válás, ah nem egyeznek a feltételeitek. Ha ettől nem tér észhez, akkor hagyd, mert akkor semmitől.

Hypathia

2009. ápr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak az erős kapcsolatok birnak ki egy gyereket.Az elején mi is gázban voltunk,de ott nem a barátom hanem én hülyültem meg a depi miatt.Nem tudta szerencsétlen ,hOGY mi történt,azt sem tudta hogy teperjen.Remélem együtt maradtok.Minden jót.
2009. ápr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Ugyan dehogyis számít soknak a gyerek!!!Sajnos.Manapság már nagyon sok emberben nincs meg a felelősségérzet.Sok férfi amíg a felesége otthon nevelgeti a közös gyereket, addig szerelmes tini módjára enyeleg más nőkkel.Ha a szerelem elmúlt megette a fene.
2009. ápr. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!