Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elképzelni,...

Miért nem tudom elképzelni, hogy belém bárki is belémszeressen, vagy egyáltalán, hogy szeret valaki?

Figyelt kérdés

A sráccal, akivel már kb. 3 hónapja ismerkedünk,néha nem érzem jól magam.


Mindig mondja, hogy szeret, hogy imád velem lenni, meg jó velem, de én nem tudom elhinni.. Az előző kapcsolatomban sem tudtam...


Miért lehet ez ? egy 17 éves lány


2010. szept. 5. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs elég önbizalmad, magadat látod csúnyának és taszítónak, ezért nem hiszed el, hogy másvalaki szépnek lát.
2010. szept. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hmmm..
2010. szept. 5. 15:02
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Lehet hogy túl jó emberismerő vagy, vagy az is megeshet hogy "üldözési mániád" van...


De egy biztos!

A női megérzést nem lehet becsapni...

2010. szept. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Így van,először magaddal kell megbékélj, aztán tudod mások szeretetét, szerelmét elfogadni.
2010. szept. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Előbb próbáld önmagadat megszeretni, elfogadni és minden a helyére kerül.
2010. szept. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 orsybaba88 ***** válasza:
53%
kisebb koromban sokáig én is ilyen voltam. azért, mert egy olyan környezetben nőttem fel, ahol nem lehettem önmagam, és mindig cikiztek és piszkáltak. ezért nem volt semmi önbizalmam, és mivel nem szerettem magamat, azt sem tudtam elhinni, h mások szerethetnek. szerencsére aztán másik suliba kerültem, lettek barátaim, önbizalmam, pasijaim is!! lehet, h nálad is ilyen gondok vannak? mindenesetre az előttem válaszolókkal egyetértek abban, h saját magaddal kell h tisztában legyél először, és azután jöhetnek mások és az érzéseik:) egyébként az a srác valószínű tényleg kedvel Téged, ha így kitart Melletted:D
2010. szept. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a filmet, végig nézd a nőt!

Érdemes, nekem azonnal megnőtt az önbizalmam.


[link]

2010. szept. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is pontosan ugyan így vagyok...

Én is voltam már kapcsolatban, és jól éreztem magam, de így visszagondolva nem bírom felfogni, hogy hogy szerethetett belém.


Pedig tudom, hogy nem vagyok csúnya, sőt... na jó, nem vagyok egy Adonisz, de azért nem kéne panaszkodnom, mégis...


18/F

2013. jún. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!