Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleolvasnátok gyerekeitek...

Beleolvasnátok gyerekeitek naplójába? vagy volt már példa arra hogy bele is olvastatok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 10:28
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

na szia anyuka.

én meg március 6- ára voltam kiírva és spontán indult meg

szintén 1 hét túlhordással , és így szültem 11-én. 9: 50 re lett meg.

de..még jó hogy erről beszélgetünk semmi köze a naplóhoz :D

2011. júl. 18. 14:37
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

jaja! :D


Csak kíváncsiskodtam mert az elmúlt időben valahogy pont rátaláltam az ilyen anyukákra! Az egyik csajszival még egy kórházban is szültünk és aznap jöttünk haza mind a ketten mikor a másik! Bevonzom Őket! megyek lottózni a 03 biztos szerepelni fog meg a 16os is

2011. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
remélem nem egy kórházban szültünk mert ha még az is stimmelne? :)
2011. júl. 18. 14:55
 34/39 anonim ***** válasza:
82%
AKKOR A KERÜLETET IS MEGJÁTSZANÁM! :D
2011. júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
82%
10.ker bajcsy kh
2011. júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

neked sem lesz ötösöd a lottón :)

én debrecenben szültem ( Deoec)

de azért jó volt veled elcseverészni


a lényeg hogy nem olvasnánk bele gyerekeink naplójába :)

2011. júl. 18. 16:03
 37/39 anonim ***** válasza:
87%

Én nem tenném. Nagyon ritka, kivételes esetekben - pl. rendőrségi ügy - megtenném, ha 18 alatti, mert felelős vagyok érte ennyire.

Egyébként én sosem írtam konkrét naplót, csak füzetekbe firkáltam összevissza, olykor több oldalnyi véleményt a világról, magamról. Anyám bele-beleolvasott, de mindig letagadta. Akkor vált gyanússá a dolog, amikor eltűnt egy levél, amit a legjobb barátnőm írt nekem. Tudniillik, beleszerettem, szerelmes voltam belé, lány létemre - és ebben a levél egy válasz volt egy korábbi írásomra: hogy nem tud ugyanúgy viszont szeretni, de nem akar elveszíteni, mint barátot. Namármost, anyám ezt elsuvasztotta jó mélyre, majd kb. havonta elővette a témát, hogy undorító, magamutogató b.zik ésatöbbi - kétségbeesetten kerestem a levelet, aztán miután belenyugodtam, hogy elveszett, egyszer megtaláltam a cuccai közt.

Elég rosszul esett. Amikor évekkel elmondtam neki, hogy barátnőm van, vissza akart vágni, hogy de tudja ám, le se tagadhatnám azt a sok ökörséget, amit olvasott...

Én nem olvasnék bele a gyerekem dolgaiba. Jó kapcsolatban kell lennünk egymással, így kell tudnom arról, mit csinál - nem suttyomban, elhallgatva. Ez így nem fair. Még ha félsz is beszélni a gyerekeddel, mert érzékeny vagy egyes témáknál, inkább nyelj egyet és beszélgessetek néha-néha.

2011. júl. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
82%

*évekkel később

19/L

2011. júl. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
köszi ..hát ez nem volt szép anyukádtól.
2011. júl. 18. 18:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!