Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ne legyek "merev"? Hogy...

Hogy ne legyek "merev"? Hogy tudnám ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút, aki nagyon érdekel és kedves ivelem, és nagyon úgy tűnik, hogy én is érdeklem őt. DE!

Az exem olyan mélyen elásta az önbizalmamat, hogy az borzalom...Állandóan hallgattam, hogy egy senki vagyok, hogy azért sikerültek a vizsgáim az egyetemen mert lefeküdtem a tanáraimmal, és hogy kövér vagyok és csúnya. Végül 1 éve vettem a bátorságot és szakítottam vele, aminek egy hosszú pocskondiázás lett a következménye. Azóta nem is próbáltam új kapcsolatot kialakítani senkivel. Viszont most megismertem Őt, és nagyon jól érzem magam vele. Csak amikor megcsókolt, akkor kezdett el kattogni az agyam, hogy csak hátsó szándék vezérli, és lemerevedtem. Kínos volt, de nagyon :S Próbálom feloldani magamban a görcsöt, de nem megy. Megölelet és kellett pár másodperc amíg annyira sikerült elengednem magam, hogy visszaöleljek. Ez eleinte még okés, de változni fog ez valaha is? Vagy mindenkiben a rosszat fogom látni? :(


2011. júl. 18. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy vàltozni fogsz, mert mellette ha rendes, kedves, odaadó veled szemben, ez a merevség fel fog oldódni. Sok sikert!
2011. júl. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne a múlt rossz tapasztalatai alapján kezeld a mostani helyzetet.Ebben a kapcsolatban már te sem az vagy, aki akkor voltál, és ez a fiú már nem az a fiú.Egyenrangúnak tekint, tehát úgy is viselkedj.Örülj, hogy rátaláltál!
2011. júl. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát remélem.:)

Mert annyira kényelmetlen, hogy amikor megállunk séta közben és megpuszil vagy csak megsímogatja az arcom úgy ledermedek mint a nyúl a síneken...

2011. júl. 18. 19:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális, hogyha zavarba jössz. De ebben nincs semmi rossz! :) Idővel úgyis feloldódsz a beszélgetések során! Hajrá!
2011. júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha nem tud a múltadról, akkor jó lenne ezt megosztani vele is, mielőtt elmenekülne. onnantól kezdve nyugodtabb leszel.
2011. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Meséltem neki, amikor olyan volt a szituáció, egy-két dolgot elmeséltem, de persze nem végig az exemről beszélgettünk.

Jövő hónapban egy másik országba költözöm, oda ahol ő is lakik (teljesen véletlen egybeesés, de így ismerkedtünk össze) és remélem, hogy az új és zavartalan környezet megteszi a jó hatását.

2011. júl. 18. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!