Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom ügyetlennek tart....

A családom ügyetlennek tart. Hogyan legyek ügyes ha így viszonyulnak hozzám?

Figyelt kérdés

Visszahúzódó vagyok, nehezen ismerkedem stb. Apum azt hajtogatta mindig: egy esetlen szerencsétlen vagy, úgysem fog sikerülni, ügyetlen sz*r vagy. Apum már nem él, de néha a nagyim jön most ezzel. Május óta munkát keresek, de most már árufeltöltőset is vállalnék, de ő nem akarja hogy dolgozzak...

Mai eset: egész télen fájni szokott a torkom, meg alapból fázós típus vagyok. Mondtam, hogy máris kezd kaparni a torkom erre a válasza: Akkor hogyan fogsz majd dolgozni ha ilyen gyámoltalan gyenge vagy? vagy mikor észreveszi hogy hideg a kezem: "nem szabad ilyen gyávának lenni" vagy mikor mondtam hogy sikerül elhelyezkednem: "attól félek nem lesznek veled megelégedve és ki fognak rúgni". Miért ilyenek? Tényleg ilyen ócska sz*r lehetek ha így állnak hozzám??


2011. okt. 21. 17:48
 1/4 A kérdező kommentje:

Vmelyik nap is elkezdi: ne menjek még dolgozni mert annyira félt engem, mert a mai fiatal lányok annyira ki vannak téve a prostitúciónak (hallgatta a híradót, hogy nem tudom hány lányt eladtak külföldre prostinak) és félt engem. Meg hogy a mai fiatalok annyi veszélynek vannak kitéve és nehogy valami bajom legyen. Értem én, hogy félt engem, de május óta itthon ülök és elegem van már, olyan mintha megfulladnék. Társaságba nem járok, csak azt intézem amit kell. És mivel nem járok sehova párkapcsolatom nincs, pedig (tudom még ráérek meg ilyenek) de fiatalon szeretnék gyereket pl. És azért ideje lenne már ismerkedni...


22/L

2011. okt. 21. 17:52
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Hasonló a helyzet, mint nálad, azzal a különbséggel, hogy nem csesztetnek itthon. Amióta végeztem a suliban, otthon vagyok és munkát keresek. Én se nagyon járok el sehová és nekem sincs barátnőm. Átérzem a helyzeted. 22F
2011. okt. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írtam privátot, ha gondolod válaszolj!:)
2011. okt. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most Én is itthon vagyok, inkább bíztatniuk kéne hogy legyen önbizalmad.Amúgy próbáld meg el engedni a füled mögött az ilyen dolgokat, már nagylány vagy.;)
2011. okt. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!