Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek annak az 55 éves...

Mit tennétek annak az 55 éves férfinak a helyében, aki egy véletlen orvosi vizsgálat miatt tudta meg, hogy a 3 felnőtt lánya közül kettőnek nem ő az apja? A lányai nem tudják!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 21:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
70%
De az, hogy most tudta meg nem változtat a tényen, hogy valószínűleg többször is megcsalta a férjét. Lehet, hogy nem is most tudta meg, akkor meg rájátszik és hazudik továbbra is. De egyik esetben sem tiszta az asszony. Valóban régen lehetett és itt igazából az a legfőbb probléma, hogy a kapcsolat hazugságra épült.
2009. ápr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Igen úgy tudom vérvizsgálat kellett, vagy DNS nem tudom részletesen, csak azt, hogy nem lehet az övé a két gyerek.


De soha nem veszekedtek egymással, és szépen éltek

2009. ápr. 2. 22:01
 13/23 anonim ***** válasza:
88%

Apaságot megállapítani illetve megdönteni csak erre irányuló DNS vizsgálattal lehet. Nincs más olyan módszer amiből ez véletlenül kiderülhet. Az igaz ugyan,hogy a vércsoportok öröklése követ egy bizonyos szabályt, de van a vércsoport öröklésének egy ettől eltérő formája is. Tehát önmagában a vércsoport a világon semmit nem bizonyít.


[link]

2009. ápr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
79%

Mondjuk ha kiderül, h impotens? Nem kell ahhoz apasági teszt, meg vér- vagy DNS-vizsgálat sem, h kiderüljön, egy férfinek nem lehet gyereke. Pl vmilyen baleset következtében...

Ami meg a kérdést illeti: elsősorban az anyával kell megbeszélni a dolgot, mert egy gyerek születéséért két ember felel(ős), és bármi kiderülhet. Akár az is - a legrosszabb esetben - h csalfa az asszony, és évekig félrejárt, vagy az is, h - a másik legrosszabb véglet - bűncselekmény áldozata lett.

Széles a skála.

Négyszemközt beszélni az anyával, és közösen meghozni a döntést, h a lányok megtudják -e, és ha igen, hogy és mikor. (23/L)

2009. ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért ezt döntsd el! A vérvizsgálat KEVÉS! Jól írták az előbb: ha az apa A0, az anya B0, akkor a gyerek lehet A, B, AB vagy 0 is.

Az eredmény csak akkor egyértelmű, ha pl. az apa és az anya is A (vagy B - tehát egyformák) - és a gyerek ellentétes.

A DNS vizsgálat egyértelmű eredményt ad - de ilyet csak bűnügynél végeznek! És nagyon drága - biztos, hogy ezt végezték?

2009. ápr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
28%

ez megint nem egy kamu kérdés? hát ilyen nincs!éveken át nem vette észre , hogy nem hasonlítanak rá sem a családjára/ és hogy a felesége kicsapongott?


és te vagy az akit átrázott? én talán meg is fojtanám! vagy elhallgatnám orokre.mert, ha ez kiderul vége a családnak a lányok /gondolom már unokák/ életének is a szégyenrol nem is beszélve.és akkor,honnan tudják majd meg ki az apa?

2009. ápr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
A lányok felnöttek,tehát el lehet nekik mondani normálisan. Az apa mondja el neki mit tudott,meg h az annyjuk mit állít,és biztosítja a lányoklat h mindig a lányai maradnak,és az érzései semmit nem változnak az irányukba,csak az anyjukat fogja elhagyni...
2009. ápr. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
92%

Én megmondanám a két lánynak, és azt is megmondanám, hogy ennek ellenére továbbra is a lányaimként szeretem őket, és nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültek.

Az anyának elég büntetés lenne a lányai haragja egy életre.

De mégis, szerintem a lányoknak tudniuk kell, hogy kik valójában, akár milyen rossz is.

2009. ápr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem te vagy az érintett férfi, hallgass örökre!
2009. ápr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
88%
Megbeszélném az asszonnyal a dolgot, de normális hangnemben és a lányoknak is elmondanám, de nem költöznék el v ilyesmi, nem rúgnám fel ilyesmi miatt a családi békét.
2009. ápr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!