Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közmunkát kaptam abban a...

Közmunkát kaptam abban a városban ahol lakom, viszont mire oda-vissza jutok a busz költség napi 650 Ft, tériti -e az önkormányzat az utazási költséget, és az orvosi vizsgálat árát ami kell a munkavállaláshoz?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Az orvosi vizsgálatért nem kell fizetned (azt az önkormányzatnak kell rendeznie a munkaalkalmasságis orvossal, jóval kevesebbet kell fizetniük, mintha egy cég küldene alkalmasságira)

A városon belüli közlekedési költséget nem kell megtéríteniük, csak a közigazgatási határon kívülit kellene. De lehet, hogy nálatok nagyon rendesek az önkormányzatnál és megtérítik, kérdezz rá.

2011. szept. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A tüdőszűrés is 860 Ft,amit vizsgálat előtt kell fizetni,és ott azt mondták,hogy ez később vissza lesz térítve,de az önkorm.-nál senki nem tájékoztatott semmiről,kezembe nyomták az orvosi papírt,hogy ,ha kész ezzel vissza kell jönni. Ennyi. Ez normális? Nem kéne tájékoztatni az embert,hogy mégis mit kell majd csinálnia,mennyiért,hány órában,vmit az útiköltségtérítésről stb.Nekem így - 15000 Ft csak az úti,erre senki nem gondol,hogy ez így nem jó?
2011. szept. 11. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!