Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sogornőm utánam nyomoz, mit...

A sogornőm utánam nyomoz, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Adva van egy jó és tökéletes férj, egy kevésbé tökéletes apóssal(anyósom szegény már nem él)és egy tesóval (sogornőm).

Aposommal mondhatni botrány a kapcsolatunk, nem jövünk ki egymással. Vannak jobb időszakok de aztán minden a régi. 2 gyerekes anyukaként mindent ellenkezőleg csinál mint a hogy kérem. Már csak direkt is.

Lett volna egy 4 napos balatoni vakáció a sogornőm férjének a nyaralójában. Minden szuper, mig nem kiderült természetesen após is jön. Még csak hagyján, de mikor közölte sogornőm hogy egy ágyban kell aludnom vele, egy mondvacsinált indokkal (ki aki ilyet még sosem tett?) lemondtam.

Az indok: ebédbefizetés van az oviban. Erre sogornőm felhivta az ovit hogy mikor van ebédbefizetés...

Szét vagyok akadva....

MIlyen már az hogy a másik után telefonálgatok? Ja és mindezt közölte a férjemmel!! telefonon (aki persze elmondta nekem).

Mielőtt bárki megjegyezné: csak 1x akartam lemondani a dec. 24 i ünneplést mondván már van egy kislányunk és szeretnénk végre itthon maradni, erre totál kikelt magából, hogy gondolom ezt, és mi az hogy nem megyek fel apukájához karácsonyozni, hálátlan vagyok, és egyébként is Ők mennyit segitettek nekem, az én szüleim meg alig valamit...stb.

Ezért nem mondtam el neki hogy nem akarok az apjával egy ágyban aludni.


2011. júl. 20. 00:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Miután férjednek elmondtad, hogy mire ez az egész ő mit szólt hozzá?

Mármint, hogy nem akarsz apóssal aludni.

2011. júl. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nyugodtan megmondhatod neki az okot,ha meg nem,akkor nem.Elmondhatod neki,hogy ne nyomozgasson utánad,különben lépni fogsz!(rendőrség..stb.)

Mégis miért kellett volna az apjával aludnod?És a férjed?

2011. júl. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

Amúgy az esetek többségében az anyós-após problémák gyökere:

1, A pipogya (elszakadni nem tudó, párja mellé nem álló) házastárs.

2, És/vagy anyagi függés anyós/apóstól, náluk lakás, anyagi támogatások.


Ha ez a két probléma nem áll fent akkor lényegében nincs vagy nem meghatározó az anyós-após probléma.


Tapasztalatom szerint....

2011. júl. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én leszarnám a fejüket! Nehogy már még neked kelljen magyarázkodni!! Én sem aludnék egy ágyban az apósommal!!! Sőt, semmilyen férfival, csakis a férjemmel!! A sógornődet pedig állítsd le! Mond meg neki, hogy ők kényszerítenek bele ilyen hazugságokba...
2011. júl. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

a férjm mellettem van mindenben, Ő is ki van akadva hisz ezért mondta el nekem. Most meg tiszta kész vagyok.

Megmondtam a férjemnek hozzá mentem feleségül nem az apjához hogy négy napig vele aludjak. Kettő: tuti nyaralást lett volna, négy napig feszengve aludni...

2011. júl. 20. 00:23
 6/22 A kérdező kommentje:
ja igen lemaradt: a férjem azért nem jött volna mert dolgozik, csak én mentem volna a gyerekekkel (lányom 3 éves lesz, a fiam fél éves).
2011. júl. 20. 00:26
 7/22 anonim ***** válasza:
Jaja.. a másik meg az, hogy nekem semmi kedvem nem lenne az apósommal nyaralni. Vagy kettesben a férjemmel, vagy 4-esben a gyerekekkel...
2011. júl. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%

Figyi, biztos lenne oan időszak, amikor el tudtok menni négyesben nyaralni, mm te, férjed és a gyerekek. Milyen tuti nyaralás az, ahol nincs együtt a család??

Én am nem is kötném az ien rokonok orrára, h nyaralni megyek, majd megtudnák utólag egy szép képeslapból.

Bocs, de a tökéletes férj nekem az, aki határozottan leállítja a családot, pláne, ha ienek. Neki már saját családja van, akkor ne irányítgassák már a pálya széléről. A vagyoni dolgok felemlegetése meg gusztustalan és szánalmas dolog, ha más érvük nincs!

Sógornő meg aludjon az apukájával egy ágyban!

2011. júl. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
De ez meg mindig nem ertheto...miert te aludtal volna aposoddal? Nem lehetett volna beszerezni valakinek egy halozsakot, ha nincs eleg hely egy masik agynak? En meg ilyet nem hallottam, hogy valaki azt javasolja, hogy aludjon a meny az apossal.
2011. júl. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
26%

pontozd fel a válaszom

ennél többet nem tehetsz

2011. júl. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!