Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sógornőm nem normális?...

A sógornőm nem normális? Többi lent!

Figyelt kérdés

34 éves, nincs barátnője, egyedülálló, nem egészen úgy éli az életét mint ahogy az 35 év fele normálisnak mondható. Nem érdekli semmi és senki, nem akar családot, meg igazából semmit, semmi célja nincs az életének! Régen tök jóban voltunk, sokat beszélgettünk (mindenről), de aztán fordult a kocka. Rájött arra, hogy én boldog vagyok (a bátyjával), 2 szép gyermekünk van, éljük a teljesen normálisnak mondható életünket stb...

Azóta minden ok nélkül hazudozik, képzeleg, bemagyaráz magának dolgokat, teljesen abnormálisan viselkedik velem. Ha az utcán találkozunk nem köszön, bemutat, felémköp, kiabál. Teljesen ki van fordulva önmagából, az anyósom is tisztában van ezzel, de nem akarja orvoshoz vinni. Vagyis orvoshoz vinné, csak neki kórházi kezelésre volna szüksége...


2011. okt. 16. 21:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
63%
Az hogy valaki nem akar gyereket, párt, nem jelenti azt hogy nem normális, nem mindenki ugyanarra vágyik. Ne kösd össze a kettőt. Nem normális ahogy viselkedik, de bárki tud így viselkedni, te is tudnál ha neked lenne valami bajod...
2011. okt. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Én most egy átlagos 34 éves nőről írtam...általában ebben a korban normálisnak mondható minimum 1 gyerek, vagy férj vagy élettárs, de ha nem akkor pedig a karrierjével van elfoglalva az ember...na neki olyan sincs.

Hát elég nagy bajának kell lennie valakinek, hogy a nyílt utcán ordítson, mutogasson, és köpködjön nő létére!

2011. okt. 16. 21:44
 3/33 Hailey13 ***** válasza:
31%

öö lehet én se vagyok normális, de nekem először is az tűnt fel hogy

'sógornőm'

'nincs barátnője'

ezt valahogy én értettem félre?:D

2011. okt. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Mi abban olyan furcsa, hogy nincs barátnője a sógornőmnek??? Arra akartam ezzel célozni, hogy nem tud kapcsolatokat építeni és itt nem szerelmi kapcsolatra, hanem normál emberi kapcsolatra gondolok. Nekem is vannak barátnőim (tudod arra valók, hogy az ember néha beszélgessen, összeüljön, elmenjen velük csavarogni, beülni valahova, moziba menni...remélem így már érted).
2011. okt. 16. 21:50
 5/33 anonim ***** válasza:
71%
Na most ez a sztori sántít. RÁJÖTT, hogy te, a bátyja felesége boldog vagy a bátyjával, és van két gyereketek, ettől bekattant. De mielőtt erre rájött(?) azelőtt jóban voltatok. Azóta meg leköpdös a nyílt utcán. Mert rájött, hogy te boldog vagy és van két gyereked. MI VAN????
2011. okt. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon egyszerű a megoldás: nem kell vele foglalkozni!
2011. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
53%

"Vagyis orvoshoz vinné, csak neki kórházi kezelésre volna szüksége..." mi vagy te pszichiáter, hogy tudod, mi kell a sógornődnek?


amilyen mindenlében kanál vagy, lehet azért utál ;)

2011. okt. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Lényegében IGEN! Ha hiszed, ha nem! Mikor a 2. gyerekünk született már meg sem nézte, az elsőt még nagyon várta. Sőt az esküvőnket is. Aztán szakított a hapsijával és azóta minden nő aki boldog vagy férje van, vagy gyereke van nem áll meg előtte. Többek között én se. De a szomszéd se, meg senki se. Ha sántít, ha nem sántít ez van!
2011. okt. 16. 21:55
 9/33 anonim ***** válasza:

Szia!

Tényleg fura nő lehet a leírtak alapján..

A gyerekeitekkel hogy viselkedik és a testvérével, egyéb családtagokkal, rokonokkal? Vagy csak veled ilyen? Talán féltékeny, talán üldözési mániában szenved és félreérthetett valamit, amiről egyszer beszéltetek vagy bármit amit cselekedtél.

A férjed nem próbált vele beszélni, rendezni a viszonyotokat?

Te add meg neki továbbra is a tiszteletet, köszönj neki és ne vedd észre ha hisztizik vagy őrjöng...

Lehet tényleg csak 'AZ' kell neki, tudod, ami csak a férfiaknak van :D

Dolgozik valamit vagy munkanélküli? Talán ettől van becsavarodva és depis.. :(

2011. okt. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pszichiáter, de mondjuk tanultam pszichológiát. Azért írtam, hogy kórházi kezelésre van szüksége, mert ha elmegy magánba beszélget 1 órát egy pszichiáterrel és ír fel neki gyógyszert, attól még nem történik semmi. Már régebben is volt így, de nem vesz be gyógyszert, mert szerinte meg van mérgezve. Szóval ott maradna ahol a part szakad. Neki hosszabb távú kezelésre volna szüksége. Csupán csak azért mert képzeleg, paranoiás és depressziós. Tudnék róla regényt írni, de talán az mindent elmond, hogy bezárkózik a szobájába, és egész nap fekszik...
2011. okt. 16. 22:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!