Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják olyan rengetegen...

Miért mondják olyan rengetegen, hogy úgyis el fogunk válni?

Figyelt kérdés

Én jelen pillanatban úgy érzem, hogy mi együtt fogunk megöregedni a férjemmel. Ez miért szúrja egy csomó ember szemét? Értem én, hogy sok a válás, meg azzal jönnek, hogy "jajj mindenki így gondolja az elején"... De akkor is, ha boldog vagyok, miért kell egy ilyen beszólással "biztatni"? Mint pl.: Nah, majd amikor váltok, akkor emlékeztetni foglak erre a kijelentésedre..stb. stb.

Miért nem lehet egy kedveset válaszolni rá? Miért ilyenek az emberek? Attól, mert ők elváltak, mi még nem feltétlen fogunk... Sajnos ilyennel nap mint nap találkozok...


2011. júl. 20. 01:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Irigyek. Kárörvendeni akarnak.

Amúgy sok boldogságot ;)

2011. júl. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert ha előre megmondják, akko később mondhatják, h én megmondtam.

Na meg azért mert a házasságok 40%-a válással végződik, és ők is mind azt hitték h örökké fog tartani.

2011. júl. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

nem örülnek a választottadnak.

úgy gondolják, nem vagytok egymáshoz valók, jobbat érdemelnél.

ez a burkolt üzenete.

2011. júl. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nyugi, lazíts. Azzal ártasz legtöbbet, ha hagyod, h ezek a rosszindulatú beszólások elrontsák a kedvedet. A leginkább beszólogatósoknak talán még a társaságát is kerülném a helyedben. Ja, mellesleg mit szól ezekhez a megjegyzésekhez a férjed? Ő is úgy gondolja, mint te? Ha igen, fogjatok össze, és mutassátok meg a hitetleneknek, h ti vagytok az üdítő kivétel a "szabály" alól, vagyis a házasoknak az a fele, amelyik nem válik el.(legalábbis a statisztikák szerint). Kitartás, hit, remény, szeretet!
2011. júl. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Ezek az emberek általában vagy saját tapasztalatból veszélnek vagy csak le akarnak törni és le akarnak beszélni a házasságról. Ez afféle ,,Ha nekem nincs neked se legyen" dolog... Ezeket az embereket el kell hajtani és élni boldogan a feleségeddel
2011. júl. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
vagy a férjeddel
2011. júl. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen, :) a férjem is úgy gondolja, ahogy én. Ő is azt tanácsolta, hogy kerüljem ezeket az embereket, de sajnos némelyik a munkahelyemen talál meg, így a kerülés szóba sem jöhet.. :)
2011. júl. 20. 01:59
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Mindenkit lehet kerülni. Még a munkahelyit is. Tudod, azért is van az embernek 2 füle, h az ien baromságok az egyiken be, a másikon ki. Népiesebb változatban: vedd be a leszarom tablettát, és hagyd, hadd fecsegjenek, xcsak ne figyelj oda rájuk, és FŐLEG, ne lássák rajtad, h ezzel bosszantanak, nézz rájuk elnéző/lenéző mosollyal, előbb-utóbb megunják. Ha mégsem, akk tudasd velük, h te nem az ő elfuserált életüket, nem az ő hibás döntéseiket kopiztad.
2011. júl. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány évesek lehettek, ha fiatalon házasodtatok, akkor azért mondják, mert tényleg nagyobb az esélye. De ha így gondolják, szerintem akkor is csak a bunkó emberek dörgölik ezt az orrod alá.. Inkább járj pozitívabb társaságba, ahol nem érzed magad különcnek az életed miatt.

És azt tanácsolnám, ne utasítsd el a válás gondolatát olyan mereven. Mindenki úgy gondolja, vele ez nem történhet meg, de sokan mégis belefutnak.. Így igenis gondolj rá, és figyelj a jelekre, tegyél meg mindent, hogy veletek ez ne történhessen meg. A jó kapcsolatot ápolni kell, nem pedig hagyni szabadon, lesz ami lesz alapon..

2011. júl. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
mert irigyek és rosszindulatúak. azért mert nekik nem sikerült, biztosak benne hogy másnak se fog...
2011. júl. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!