Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi hogy reagál, ha...

Egy férfi hogy reagál, ha megcsalják?

Figyelt kérdés

Szerencsére nem vagyok felszarvazott, vagy legalábbis nem tudok róla:)

Érdekelne, hogy férfitársak Ti mit tennétek, ha kiderülne, hogy a szeretett párotok félrelépett. Mondjuk egyszer.

Felülkerekedik a férfibüszkeség és ott, azonnal elégtételt véve rögtön szakítás/válás? Vagy fájna, de igyekeznél megbocsátani, hiszen fontos, hogy együtt maradjatok? Netán bűntudat, hogy mit nem kapott meg az asszony, amiért ehhez folyamodott?


2011. júl. 20. 08:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%

Első reakció: Kihajítanám a lakásomból, hogy a lába nem éri a földet. Menjen ahhoz, akinél jobb, mint nálam.

Aztán elgondolkodnék, hogy mit csináltam rosszul, hogy a következőben több esélyem legyen. De úgy érzem, megbocsátani nem tudnék, nem működne úgy, mint előtte. Hiszen akárhányszor ránéznék, az jutna elsőnek az eszembe, hogy megcsalt...

35F

2011. júl. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
Azért mérlegeld be, ha odajutsz egyszer is,hogy tényleg az a legjobb hogyha elzavarod az asszonykát ?
2011. júl. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 yuda ***** válasza:
82%

Nálam is első gondolat a válás és persze nem csak gondolat, hanem tett is követi.

Jó lenne ilyenkor megvetni, megutálni a nőt, de ha együtt kell még bizonyos ideig maradni az anyagi szétválás miatt, az ember türtőzteti magát, mert most mit tegyen ugye?! :)


...és igen, ahogy első hozzászóló írta, átvizsgálnám magamban, én mit rontottam el-mit tanulhatok ebből - vagyis a saját felelősségem mi volt- az ő része amúgy is egyértelmű :)


Azért válnék, mert ez egy szennyes dolog, nem tudnám újra ölelni, ha más ölelte és akkor még finoman fogalmaztam :)

2011. júl. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
81%

Sok férfi azért bocsájtja meg a megcsalást hogy legyen hova berakni utánna is.

Egyből megijednek ha félrelép Júlia.

2011. júl. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen,én sem tudnám utána már úgy ölelni,mint előtte,mert valaki már fontosabb volt neki
2011. júl. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
70%

Amikor bejelentettem a férjemnek, hogy most aztán tuti válunk és már van más férfi is a képben, ő nem akart sem válni sem szakítani. Azt az "ultimátumot" adta, hogy költözzünk el, ő szemet húny én meg szakítok a férfivel.

Már rég tönkrement a viszonyunk, nem mentem ebbe bele (és szerintem egyébként sem tettem volna), költözés volt de csak én tettem. Nem azért, mert kirakott, ő megbocsátott volna. Én nem akartam vele maradni, nem volt véletlen a félrelépésem sem.

Gondolom most lepontoztok, de ilyen is van.

2011. júl. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
78%
szó nélkül vágnám ki a házból a cuccaival együtt, és utána rednezzük a kötelező anyagiakat. megcsalás után egy fikarcnyi érzelem sem maradna bennem iránta. ez régen is így volt, ezután is így lesz, ha egyszer megteszi, többször is megfogja. ezt nem lehet megbocsátani. olyan nincs, hogy engem szeret, de más meg keféli.
2011. júl. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi természet vagyok, megkérdezném, miért tette?
2011. júl. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
30%
Egy exem azonnal elvált a friss feleségétől, mikor kiderült, h asszonyka csalja... Csak ez azért volt érdekes, mert a drága, a kapcsolatuk elején még simán járkált hozzám és nem matek korrepetálásra, sejtitek... Amikor ezzel szembesítettem, h szerintem ezért nem kéne egy házasságot felbontani, azzal érvelt, h akkor még nem vette el a csajt... Ettől függetlenül, most egy 2 éves kapcsolata van, nekem is van, mégis kacsingatna felém is... Most akkor hogy is van ez??? (Hm... lehet, h ha engem venne el feleségül, nem lenne ilyen probléma, hiszen az összes nőjét velem csalta/tervezi megcsalni...) 10 éve voltunk együtt, és azóta nem tudunk leszakadni egymásról... Úgy együtt kb 8 éve voltunk...
2011. júl. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
94%
megkérdezném, hogy ki volt az, majd megkeresném és összeverném. persze előtte kitenném a barátnőm szűrét, összetörnék pár dolgot -csak a feszültség levezetése miatt- nőt nem bántanék! aztán ha ezek mind megvoltak akkor iszonyatosan leinnám magam és részegen felhívnám az összes férfi barátom, hogy mekkora ku*rva volt mert megcsalt. nagyjából ennnyi.
2011. júl. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!