Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Mit csináljak a mostohate...

SOS! Mit csináljak a mostohatesóimnak? 7évesek-egy fiú és egy lány. Holnap reggel már kész kellene h legyen! Rajzolni nem tudok, kézügyességem 0.

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
süteményt (zabpelyhes keksz - még elrontani sem lehet)
2011. júl. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

az nem jó :(


Vonaton megyek majd hozzájuk szegedre(én Pest megyei vagyok)


Vagy ha rajz akkor milyen?:D


12L

2011. júl. 20. 17:32
 3/6 A kérdező kommentje:
*nemtudok se főzni, se sütni xD
2011. júl. 20. 17:41
 4/6 anonim ***** válasza:
az viszont gáz... én12évesen már nem tudom hogy mennyi mindent tudtam sütni...kérd meg anyukádat hogy segítsen.Max nem árulod el hogy kaptál egy kis segítséget.De ha követed az utasításokat akkor biztos menni fog.Ahogy én mondtam "csak belerakunk mindent egy tálba és összekeverjük"Aztán rájöttem h mégsem egészen :D
2011. júl. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a zabpelyhes keksznek semmi baja nem lesz a vonaton...de ha 12 vagy, akkor kókuszgolyót csinálj nekik, annak elég egy pár jégakku a vonaton :)
2011. júl. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom egy 7 éves lányt pl. ez mennyire hat meg, de egy plüsst marha gyorsan össze lehet varrni (pl. valami jópofa rongybabát).

Ha mégis rajzolnál akk keress valami rajzfilmfigurát, amit kedvel (robot, autó, fene tudja mit szeretnek ezek manapság), és azt másold le szépen :) Vagy csinálhatsz figurát belőle, ha van otthon esetleg égethető gyurmád.

2011. júl. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!