Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 19éves lány vagyok, kb.3-4...

19éves lány vagyok, kb.3-4 hónapja szedek frontint, hétvégén szeretnék menni bulizni,1-2pohár pezsgőtől lehet valami bajom? A gyógyszert reggel, este szedem 0.25-et, ha reggel beveszem (este nem)! Tapasztalatok, véleményeket irjatok!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 10:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

A Frontin szedése alatt alkoholfogyasztás TILOS!! Tartsd be. Mig ki nem ürül teljesen a szervezetedből ne igyál.

Igyál alkoholmentest.... /gondolkodj el rajta miért is szeded!!!!!/ Nem akarom itt leirni mire van......

2011. ápr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Az alkohol felerősíti a gyógyszer hatását: ergo úgy el fogsz aludni, mint a sicc, fel se lehet kelteni.

(Esetleg reggel arra se fogsz emlékezni, mi történt veled az éjszaka, jó esetben haverok hazavisznek, rossz esetben akárki kihasználhatja.)


Leszedál, nem lesz kedved bulizni, ha netán nem alszol be tőle, akkor is sz.ul leszel.


Ne igyál, narancslé, őszilé, alkoholmentes koktélok, és jól fogod magad érezni!


:)

2011. ápr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nekem úgy mondta az orvos hogyha szeretnék alkoholt inni , akkor aznap ne vegyem be (reggel se)


0.25 egyébként sem erős (ha csak 1-et veszel be persze)

és ha tényleg csak 1-2 pohár pezsgőt innál , akkor meg jobb esetben még úgy se lenne bajod belőle ha reggel bevennéd , de ne kockáztass , ne vegyél be belőle aznap

2011. ápr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem lesz semmi bajod. Én 2*0,5 mg Xanaxot szedek, 2 féle antidepi mellett. (Xanax=Frontin). Heti rendszerességgel fogyasztok alkoholt, töményet is. 23L vagyok (49kg), és nincs tőle semmi bajom...de azért, ha félsz, ne próbáld ki, nem búzdítani akarlak rá, csak leírtam, hogy nem lenne semmi bajod tőle.
2011. ápr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat...:)Befogom tartani:)
2011. ápr. 20. 13:32
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
pánikbeteg vagy? erre irnak fel pl frontint... én is szedem, és ne igyál rá!!!!
2011. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
ne igyál rá szerintem se. nagy kár az hogy ennyi idősen frontint szed valaki.
2011. ápr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
"23L vagyok (49kg)" szerintem igenis bajod van tőle. fejezd be. gondolkodj el.
2011. ápr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, az égvilágon semmi bajod nem lesz 2 pohár pezsgőtől, háromtól se, csak tudj mértéket tartani.
2011. ápr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%

Nemtudom,hogy miért írnak fel olyan szarokat...

Inkább szívj füvet... Az sokkal jobb,mint ez a fos... És fű mellett még inni is szabad...

2017. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!