Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ma reggel az udvaron láttam...

Ma reggel az udvaron láttam hogy ott repült egy kis fehér zebrapinty. Nekem már alapból van 4 zeprapintyem, és két sztendált papagájom. Anya elkapta, berakta egy régi kalitkámba, és raktunk be neki kaját, vizet. Honnan tudom hogy fiú - e vagy lány?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 08:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

[link]


Itt olvasd el a Kinézete részt.

2011. aug. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Jah, bocs elfelejtettem azt írtad fehér..

Akkor nem tudok segíteni :S

2011. aug. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

De mégis XD (vagyis remélem) :D :

Itt tekerj le, és keresd meg a Fehér részt, oda le van írva.

[link]

2011. aug. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Baracsi Ágota válasza:
Ha csak egy színű, a csőre narancssárga és nem énekel, akkor lány. A fiúk színesebbek, általában a csőrük mellett a tolluk barnás árnyalatúak, és a szárnyuk alatt pettyes tollak vannak, a csőrük vörös és énekelnek. Fiatal példányoknál nem mindig mutatkoznak ezek a jelek, de idővel kialakulnak.
2011. aug. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha fehér, akkor a csőre sárgásabb, nem piros és nem énekel. De ha raksz képet, megmondom, én is zebrázom.
2011. aug. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De mázlista vagy :) De ha raksz fel képet tutira megmondom :) Véletlenül nem akarod eladni :)?
2011. aug. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jajj de cuki lehet! Raksz fel képet?
2011. aug. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Itt a kép: [link]
2011. aug. 26. 17:03
 9/13 anonim ***** válasza:
De szép! Ügyes az anyukád :)) Inkább pirosnak tűnik a csőre, szerintem hím, de nem biztos. A hímek énekelnek, ez tuti jel. Nem rakod be a többiekhez? A pintyek nem szeretnek egyedül lenni.
2011. aug. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100% hogy hím :) Akkor nem adod el :(?
2011. aug. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!