Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen maradandó emléket...

Milyen maradandó emléket lehetne ajándékozni 18. születésnapra?

Figyelt kérdés

Férjem nagyon kínlódik, hogy mit vegyen a lányának. Szeretné, ha azt üzenné az ajándék, hogy "tőlem, 18. szülinapodra" és ha tíz év múlva ránéz, akkor is ez legyen az üzenete.

A lány szereti az ötletes, stílusos dolgokat, de itt el is akadtunk - sajnos nekem sincs jobb ötletem.

Ti mit kaptatok/vettetek 18. szülinapra, ami nagy sikert aratott?


2011. júl. 21. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a nagymamámtól kaptam egy gyönyörű gyűrűt. A többiektől nem tudom mit:)
2011. júl. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
túrósbuktát
2011. júl. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mennyire vagytok eleresztve de az én apukám is valami maradandót akart, és ezért kitalálta hogy egy brillköves gyűrűt vesz nekem.
2011. júl. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

én élményt kaptam :)

elmentünk vidámparkba, étterembe, azt csináltunk egész nap, amihez kedvünk volt. persze ezt a barátomtól kaptam anno, de sosem fogom elfelejteni :)


ha mindenképp valami tárgy, akkor az ékszer tényleg jó választás.

2011. júl. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem a fiamnak egy törpesünt és csináltattam hozzá egy terráriumot, meg kapott egy ötliteres hordó sört, aminek igen szép a hordója, el lehetett tenni, ha ránéz, mindig eszébe jut. Ja, meg a sün is motoszkál minden éjjel, nem lehet elfeledkezni róla.
2011. júl. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

:) ne vedd komolyan: ha leöntöd forró olajjal, az eléggé maradandó, biztosan emlékezne rá élete végéig.


Egyébként szerintem vegyél neki egy jobbféle Parker tollat, némelyik nagyon gyönyörű.


18. születésnapomra (ami egybe esett a ballagásommal majdnem, így összevonták az ajándékokat) egy nekem nem tetsző Doxa órát adtak nagyanyámék, kb. 160 ezer Ft egy hasonló modell. Még megvan, és tényleg maradandó az emlék, mert ballagás előtt beharangozták ugyan, hogy egy drága órát kapok, de nem számítottam rá, hogy ilyen randa lesz.

Nem is vettem még fel sehová.

2011. júl. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én is azon agyalok, hogy elsősorban személyes legyen, másodsorban az árán. Természetesen egy jó ötletért szívesen kinyitjuk a pénztárcát, de önmagában a drágaság még nem garancia arra, hogy jó ajándék legyen.


Mivel az apja, így annyiból behatároltabbak a lehetőségei, hogy se olyan romantikus dolgot nem adhat, amit a barátjától várna, a kora miatt olyat se, ami "apuci pici lányának" jellegű.


Most olyan hobbija sincs, amire kiemelkedően rá lenne izgulva. Még az olyan ötletet is elvetettük, hogy pl egy autó, mert egyrészt ennyire nem szeretnének elszaladni árban, másrészt örülne neki, de nem "annyira". No meg jogsi sincs.

Elektronikai cikket erre az alkalomra inkább nem, mert az használati tárgy, cserélődik, jellegtelen.


Felmerült, hogy pénz borítékban és arra költi, amire akarja, de az szintén személytelen.

2011. júl. 21. 12:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Fú, hát én nagyon nem vagyok a rongyrázás híve, de a nagymamámat nem tudtam lebeszélni a gyűrűről. Nagyon egyedi, nagyon különleges fehérarany, de brillek nélkül, és "csak" 12 ezer ft volt.

Együtt választottuk, az első pillanatban beleszerettem.

A mai napig hordom és mindig a nagymamám fog róla az eszembe jutni. Az évek óta nem is jutott az eszembe, hogy a 18. szülinapomra kaptam... Szerintem ennek a számnak nincs jelentősége, én mondjuk akkor sem értettem, hogy ebből miért kell ilyen nagy ügyet csinálni:)

Ha nem a születésnapomra kapom a gyűrűt, hanem "csak úgy", csak azért, mert a nagymamám el akarta mondani, hogy mennyire szeret, akkor talán még jobban kötődnék hozzá. De ez már mellékes.

2011. júl. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

vannak olyan pezsgők,borok,amiket névre lehet készítetni.

esetleg egy szép gyűrű...

de ez személytől függő. nagyon számít az,milyen a lány.

szerintem 1 gyönyörű (brill köves esetleg) gyűrű és 1 névre szóló ital...:)

(az italt,elteheti 1 vitrinbe és mindig eszébe jut a feliratról hogy kitől és mikor kapta...,de ha megissza akkor ugye nem maradandó emlék...)

2011. júl. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!