Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfitársak! Nektek mennyi...

Férfitársak! Nektek mennyi idő "együttjárás" kell ahhoz, hogy annyira megbízzatok egy nőben, hogy összekössétek az életeteket vele?

Figyelt kérdés
Én most vagyok 39, 26 voltam, amikor becsajoztam. Két évig csak "jártunk" mire összeköltöztünk. Most, 13 év után lehet, hogy lelép a csaj és félek, hogy ha meg is ismerkedem valakivel, nekem sok idő kell, hogy az a bizalmi viszony meglegyen, hogy a mindennapjaim összességét összekössem vele.
2011. júl. 22. 21:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Ezt hogy érted: "mindennapjaim összességét összekössem vele." Hát írj házassági szerződést. Én is ezt tenném. Ha van vagyon, akár pár millió ft értékben, írjatok. Soha nem lehet tudni, hogy kinek mi jár a fejében. Szép dolog a szerelem, de én soha nem tudnék 100%-ban megbízni senkiben!

Még úgy sem, hogy sosem csaltak meg, és 5 éve vagyok kapcsolatban.

22 L

2011. júl. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
De miért lép le?
2011. júl. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Miiii??? Te még ennyi idősen is csak becsajozni akarsz? Nem inkább a nősülésen kéne gondolkodnod? Ki lesz az a szerencsétlen, aki egy újabb tizenhárom évet pazarol rád az életéből? Amúgy a bizalmi viszonyt hozza a tiszta,őszinte, érdek nélküli szerelem. Akár hetek alatt is.
2011. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%

Nem vagyok férfi,de azért leírom,ha nem baj.Másfél hónap után(nem mondom,hogy jártunk,mert utálom:))költöztünk össze,rá fél évre megkért,rá két hónapra összeházasodtunk.

Pedig én is azt hittem soha senkiben nem fogok bízni többé.

Ja,és bár nem vonatkozott erre a kérdés,de én kértem,hogy írjunk házassági szerződést,hiszen én gyakorlatilag "üres kézzel" mentem ebbe a házasságba.

2011. júl. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"Miiii??? Te még ennyi idősen is csak becsajozni akarsz? Nem inkább a nősülésen kéne gondolkodnod? Ki lesz az a szerencsétlen, aki egy újabb tizenhárom évet pazarol rád az életéből? "


Ne tessék eltévelyedni! Én mindig is komoly kapcsolatban éltem. Lásd ezt is. De nem fogok úgy rámenni a dologra, hogy nekem azonnal feleség kell, mert az erőltetett és presszionált lenne.

A becsajozást írhattam volna más szóval is.

2011. júl. 22. 21:56
 6/16 anonim ***** válasza:

Ezt a döntést néhány hét alatt meg lehet hozni.


Sőt, igazából össze kell költözni minél előbb, és megnézni, hogy hogy működik a dolog. Néhány hét alatt kiderül, mert 39 éves korában az ember már nem szerelmes, vagyis nem veszti el a józan eszét.


Emlékezz vissza az ismerkedésed kezdeteire. Az első találkozás első perceiben kiderül, hogy van-e kölcsönös szimpátia, utána nettó 20-30 óra alatt kiderül, hogy tudtok-e együtt járni, aztán néhány hét, max. pár hónap járással megszületik a döntés a közös életről. Lehet ezt halasztgatni, lehet 3 évet elcseszni az első csókig meg 7 évet az összeköltözésig, de az mind csak tévedés, attól az alapfolyamat nem változik, a döntések rég megtörténtek, csak a kimondásuk késik.

2011. júl. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

ma 21:56


A gyors (pontosabban: számodra gyors) döntés nem erőltetett. Inkább arról van szó, hogy megismerkedsz pl. sok nővel, és a sok közül lesz, aki nagyon meggyőzően fog hatni rád, és hirtelen érezni fogod, hogy ez igen, most rátaláltál a megfelelőre. Ez lerövidíti a döntési folyamatot, nem kell éveket tölteni azzal, hogy kiértékeld. Ehhez nagyon sok kapcsolatot kell végigpróbálni.

2011. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A férjemmel az első randinktól számítva két hónap múlva költöztünk össze és ezután másfél év múlva vett feleségül. Ekkor már teljes bizalmi viszony alakult ki köztünk.
2011. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

Hát 30 felett már eleve nehéz a becsajozás, én kevéssel fiatalabb vagyok a kérdezőnél és lassan egy éve lécelt le a csaj, de még mindig nem találtam senkit.

Bízni nőben? Ha ló legel a sírján.

2011. júl. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ha egy kapcsolatban egy nőnek lehetnek magas mércével mért elvárásai, ahogy olvastam egy fórumban, hogy a nő írta, hogy a férfi igenis akarjon engem és akarjon tőlem gyereket, stb. aztán nagyon sok nő tud igen közhelyesen és igazságtalanul bánni, hogy a férfi családját le kell sajnálni, a nőét meg az egekig magasztalni stb. Szóval, ha egy nőnek lehetnek elvárásai és ők húzhatják sokmindennel az időt, akkor egy férfinak miért nem lehet az eseményekbe beleszólása? Az ilyen első csók duma, az alma, mert meg is dugom a csaj, ha tetszik, elsőre és ha hagjya magát. De a csók, meg a dugás, illetve az, hogy élet és vagyonközösséget létesítsek valakivel, az nem ugyanaz.

Más az, amikor felveszem a márkás ingemet, befújom magam egy neves parfűmmel, beülök a kabriómba és igazi, szappanopera hangulatban egy nagy csokor virággal és drága bonbonnal randizni megyek - ami torkollhat persze többe is. Szóval ez más, mint együtt mosni, vasalni, főzni, takarítani, kocsikat mosni, elmenni bevásárolni, közösen gazdálkodni stb stb. A dugáshoz és a romantikus hangulathoz nem kell sok, de az utóbbi igenis nagyon szoros bizalmi köteléket igényel. Ahogy a "ló legel" kolléga is írta, ha egyszer - különösen így, ídősebben - pofára durrantják az embert, utána nő legyen a talpán, akinek meg fogok tudni nyílni.

2011. júl. 23. 07:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!