Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfitársak! Nektek mennyi...

Férfitársak! Nektek mennyi idő "együttjárás" kell ahhoz, hogy annyira megbízzatok egy nőben, hogy összekössétek az életeteket vele?

Figyelt kérdés
Én most vagyok 39, 26 voltam, amikor becsajoztam. Két évig csak "jártunk" mire összeköltöztünk. Most, 13 év után lehet, hogy lelép a csaj és félek, hogy ha meg is ismerkedem valakivel, nekem sok idő kell, hogy az a bizalmi viszony meglegyen, hogy a mindennapjaim összességét összekössem vele.
2011. júl. 22. 21:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kedves Lm!


Olvastalak a másik fórumon is. Szerintem ez a kérdés még elhamarkodott, mert fél lábbal a mostani kapcsolatodban vagy. Joggal sértve és összezavarva érzed magad - ilyenkor párkapcsolatra (mármint újra) nem alkalmas az ember. A hölgyet el kell engedni. Neki most hót kényelmes, hogy úgy vagytok, mint a szegény lány a Mátyás király mesében. Vagy is meg nem is...

Ha biztos lesz benne, hogy már dobbantani akar, akkor megteheti, következmény nélkül, addig te hű fegyverhordozóként, méltóságodat a lába alá téve várod otthon. Piszok kényelmes felállás, ki ne használná ki?


Ha idő kell neki, akkor töltse le - egyedül.


Nagyon hasonló szituban voltam pár éve, talán le is írtam a másik fórumban. Ha melengetem a helyét, biztos lett volna a bukás.

2011. júl. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyet kell értenem ma 08:40-es hozzászólóval. Egy hosszú kapcsolat vége felé, mikor még nincs is lezárva, nagyon elhamarkodott dolog ilyen kérdést feltenni, habár érthető valamilyen szempontból. Ilyenkor időt kell hagyni magunknak a lezárásra és hogy készek legyünk újrakezdeni.

tegnap 23:19 voltam

2011. júl. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én is felismerlek más sok kérdésed kapcsán, és nagyon látszik, hogy szükséged van rá, hogy kiírd magadból, hogy feldolgozd magadban az egészet...

Úgyhogy most nem is erre a kérdésedre reagálok, csak már rég el akartam mondani, hogy én is azt mondogattam a volt páromnak, hogy nem vagyok házasságpárti, mert az egy nagy hülyeség, egy darab papír, semmi sem változik tőle. Amikor szakítottunk, elmondta, hogy ő szívesen feleségül vett volna engem, csak én mindig annyira házasságellenes voltam. Most meg van egy srác, akihez az első pillanattól fogva szívesen feleségül mentem volna. Minden álmom volt az, hogy megkérje a kezem.

Csak annyi volt a különbség, hogy az előző páromat nem szerettem szerelemmel soha, csak nagyon kedveltem - a mostaniba pedig végtelenül szerelmes voltam/vagyok.

A másik amit el akartam mondani, hogy úgy vettem észre, nagyon ritka az igazán kölcsönös szerelem. Legtöbb esetben az egyik fél mindig sokkal jobban szeret/szerelmes.

Nem valami ilyesmi történt veletek is?

Biztos, hogy az a lány annyira szeretett téged 13 éven át és csak most kattant be?

Lehetséges, csak kérdezem, mert az is lehet, hogy a házasságellenes szövege csak annyit jelentett, hogy már akkor sem szeretett téged.

2011. júl. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

07:46


"Az ilyen első csók duma, az alma, mert meg is dugom a csaj, ha tetszik, elsőre és ha hagjya magát."


Akkor minden rendben, mert ezek szerint az ismerkedés nem okoz gondot. De akkor meg mi a baj? Egyre kevésbé érthető.


"De a csók, meg a dugás, illetve az, hogy élet és vagyonközösséget létesítsek valakivel, az nem ugyanaz."


Házassági szerződést kell írni, aztán nem kell rettegned a vagyonközösségtől.


"Más az, amikor felveszem a márkás ingemet, befújom magam egy neves parfűmmel, beülök a kabriómba... ez más, mint együtt mosni, vasalni, főzni, takarítani, kocsikat mosni, elmenni bevásárolni, közösen gazdálkodni stb stb."


Más, de ha az autód tényleg egy márkás cabrio, akkor a feleséged a háztartásban is igen kezes lesz. Kivéve, ha kizárólag maffiózókkal járó szépségkirálynőkkel vagy hajlandó ismerkedni, az ő igényszintjük ugyanis borzasztó magas.


"A dugáshoz és a romantikus hangulathoz nem kell sok, de az utóbbi igenis nagyon szoros bizalmi köteléket igényel."


Mondjuk mihez kell bizalom? Attól félsz, hogy ha a nő takarít, elemel valamit? akkor nagy baj van, nem jó helyen keresed a nőket. Vagy félted a dolgozószobád kincseit, mondjuk az irataid sajátos rendjét? Akkor a dolgozószobádat takarítsd csak te. Mihez kell még bizalmi "kötelék"? A főzéshez?

2011. júl. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem vagyok olyan értelemben bizalmatlan, hogy paranoiás módon attól féljek, hogy a nő visszaél valamivel. Itt én csak arra reflektáltam, hogy ahhoz nekem nagyon kell szeretnem egy nőt (tehát a testi kívánáson túli kötődés), hogy beengedjem a személyes intim zónámba folyamatos, életvitelszerű tartózkodásra. Elnézést, hogy ilyen nyakatekerten fogalmazok, de jobb nem jutott eszembe.
2011. júl. 24. 08:56
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ha szerelmes leszel, rövid idő is elég, akár néhány nap. Ahhoz kell sok idő (akár több év is), hogy újra szerelmes tudj lenni. Ha az ember szerelmes, úgy érzi, mintha ősidőktől fogva ismerte volna a másikat. Ez persze illúzió, de így van.

Én nő vagyok, de sztem a férfiaknál is így működik.

2011. júl. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!