Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti hogy érzitek magatokat...

Nők, ti hogy érzitek magatokat tehetős pasik társaságában?

Figyelt kérdés
Udvarol egy pasi, de velem ellentétben iszonyatosan gazdag. Nagyon rosszul érzem így magam. Rendes, vonzódok hozzá és semmi baj nincs vele, csak ez. Persze, most még az elején ő fizet, de nagyon ciki lenne ha később nem tudnám visszahívni egy fagyira sem, vagy nem mehetnénk nyaralni mert nekem nincs rá pénzem. Igazából mindketten egyetemisták vagyunk még, tehát neki a szülei gazdagok, az ő pénzükből él. Egyébként nem nagyképű, sőt elég visszahúzódó. Mi a véleményetek? 23/L
2011. júl. 23. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Arró ő nem tehet, hogy ilyen családba született.

Ha ti jól elvagytok, és ő nem nagyképűsködik, hajrá.

2011. júl. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Tudod ezen már gondolkodtam. Azt hiszem én is rosszul érezném magam, kisebbségi érzésem lenne mellette. Nem tudom mi lehetne a megoldás ilyen problémára, talán az, hogy erősíted az önbizalmad.
2011. júl. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

az ilyen lányokat kéne becsülni amilyen te vagy


aki mellett ha van egy pénzes pasi, nem azon gondolkozik hogy hogy húzzon le minél többet tőle, hanem te adni is szeretnél


21/F

2011. júl. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ha rendes, és szereted, akkor emiatt ne hagyd veszni. Bár engem is zavarna - de ha nem vág fel vele, hanem normálisan viselkedik, akkor a később felmerülő problémákat is biztos intelligensen megoldjátok.

Nekem mondjuk nincs ilyen problémám, drága kedvesem csóró mint én - ez nem zavar - kissé viszont gondatlan és élhetetlen, nem dolgozik egyetem mellett ill. nyáron - ez már zavar. Ti legalább nem fogtok azon összeveszni, hogy nincs pénz egy kiállításra, programra,mert ő a sajátját nem tudja kifizetni.

2011. júl. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell ennyire szerénykedni sem. Megfordult a világ, már azért nem vállalunk fel egy kapcsolatot, mert a másik fél túlontúl gazdag.


Egyszerű a válasz: annyit engedj meg neki, amennyit a határod megenged. Annyit költsetek amennyit egy másik kapcsolatban is költenél... Vigyázz ne bántsd meg a túlzott szerénykedéseddel, mert igencsak rosszul eshet, ha ad egy nagyobb értékű ajándékot szeretetből, te pedig fapofát vágsz hozzá és hiszitizni kezdesz, hogy túl drága volt.

2011. júl. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Az én párom is kőgazdag...én pedig nem. Az elején óvatoskodtunk, felesben ment minden. Mostmár nagyon sok mindent fizet nekem, kérés nélkül és hiába morgok, hogy ne, nem hajlandó visszamondani. Én meg amikor csak lehet odapofátlankodok inkább a pénztárhoz, vagy akárhova, és lesem, hogy mikor nem talál aprót, vagy akármilyen címletet, hogy én is beleadhassak.

Egyébként iszonyatosan boldog vagyok vele, máskor pedig elszomorodom, hogy micsoda társadalmi különbségek vannak köztünk... próbálok ezen túllépni, mert nem akarom, hogy tönkretegye a szerelmünket.

Ha vonzódsz hozzá, próbáljátok meg, ezt a kérdést meg kell beszélni és kész.

2011. júl. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Zavarban vagyok. Nem szeretném, ha úgy tűnne, hogy lehúznám őket, ugyanakkor attól is félek, hogy mellettük még csóróbbnak tűnök.

Viszont volt egyszer egy barátom, aki bár nem volt kifejezetten gazdag, azért eléggé felső középosztálybeli volt sokkal jobb anyagi körülményekkel, mint én, de elég taj volt. Soha nem volt képes meghívni semmire, volt, hogy a saját részébe is nekem kellett beleadnom, mert "otthon hagyta a pénzét".

2011. júl. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én a helyedben leülnék és beszélnék róla vele. biztosan normálisan kezelné a helyzetet, megértené a félelmeidet.

szerintem ez az egyetlen megoldás, főleg, ha ezen nem tudod magad túltenni, és később rányomja a kapcsolatotokra a bélyegét, hogy azon görcsölsz, hogy na most akkor már megint mi lesz...

így ő is tudja, hogy milyen keretek között gondolkozzon...

ne hagyd hogy ilyen baki a boldogságod útjába álljon(:

ahogy dsboxing is mondta: meg kell becsülni téged. megérdemled! (:

2011. júl. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elsőre majdnem rávágtam, hogy ha őt nem zavarja, akkor engem sem.

De igazából marhára zavarna, legalábbis később, ha komolyabb kapcsolat lesz belőle, hogy nem tudom én meghívni, vagy ha pl. ad ajándékot születésnapomra, akkor ugyanolyan értékben visszaadni azt. Pedig még csak nem is vagyok híve a pénzes ajándékoknak, inkább az élményajándékoknak. De akkor is.

2011. júl. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha szorosabb lesz a kapcsolatotok, úgysem fogjátok számon tartani, hogy ki mennyit fizetett.
2011. júl. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!