Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! Ti mit vártok el...

Feleségek! Ti mit vártok el egy férjtől napi szinten, hogy ne érezzétek elhanyagolva magatokat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 21:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%

Napi jó kiadós szex,hogy érezzem hogy még mindig akar...

de hát kinek mi,azért mondom ezt mert ott mutatkozik meg igazán....virágot lehet venni erőlködve is és ajándékokat,de a jó és oda adó szexet a férfi sem tudja megjátszani...

2011. okt. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ. Amíg gyerek nem volt, addig nem éreztem, hogy elhanyagolna a férjem. De mi amikor tehettük szántunk egymásra időt. Szinte minden hétvégén mentünk valahova, sétálni, kirándulni, pedig már elég régóta együtt voltunk.

Előtte volt egy élettársam 1 év után már sehova nem akart menni, mert fáradt volt, minek, különben is sokba kerül. Hát a parkban sétálni nem kerül semmibe, szerintem ez egy kapcsolat halála.

Amikor a férjemmel összejöttünk, megbeszéltük, hogy ezt nem hagyjuk.

De aztán jöttek a gyerekek. Hát, most már teljesen más. Én annak örülök a legjobban, hogyha elviszi egy fél órára a gyerekeket a játszótérre, hogy legyen egy kis időm magamra. Az a legnagyobb figyelmesség, ha vigyáz a gyerekekre, hogy el tudjak menni valahova a barátnőimmel. Mellesleg ő minden nap mondja, hogy milyen szép vagyok, meg nagyon szeret. Tudom, hogy nem vagyok szép, de azért ez igazán édes.

2011. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
1 válaszoló :DDDDDD
2011. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Az első válaszadó megmondta a tutit :D
2011. okt. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Azért nem lehet mindennap szexelni, szünetelni is kell. :D
2011. okt. 12. 21:13
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Kiváncsi lennék hogy ki és miért pontozott le??!

Érdekes ha az igazat hallják páran ezen az oldalon akkor hajlamposak ráfeküdni a piros kézre...

2011. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Beszélgetést. Nálunk ez néha hiányzik/zott. Amióta meg van a gyerek, azóta kb abban kimerül a beszédtéma, hogy milyen újdonság van a kicsivel kapcsolatban, ill. hogyan telt a napunk. Nekem szükségem van egy kicsi lelkizésre is, értsd ezalatt, hogy el tudjam mondani a saját gondolataimat, mi az ami foglalkoztat,és szeretem hallani az ő véleményét, hozzáállását ezekkel kapcsolatban.
2011. okt. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet állandóan szexelni, DE akarni lehet :) és ha a férjem kimutatja, hogy mennyire és miylen gyakran kíván... hmmmmmmmmmmmm.... Ezért is vagyunk boldogok 3 gyerek után is :))))))
2011. okt. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Elég baj,ha egy házasságban a szex a legfontosabb. Az nem a szeretet jele,csupán érzékiség. Szükség van rá,de ez nem a feleség megbecsülésének a jele.

Ismerek olyan házaspárt,ahol a férj naponta többször is szexel a feleségével. DE: egy szalmaszálat nem tesz keresztbe otthon. Az a véleménye,hogy az asszony dolga a háztartás rendben tartása, a gyerekek nevelése és a férj maximális kiszolgálása. Ez az asszony nem érzi,hogy megbecsülné a férje.

Mi a fontos? Figyelmesnek lenni a feleséggel,segíteni otthon. Ha fáradt,akkor tehermentesíteni. Néha elmenni egy közös programra,néha vinni neki egy szál virágot stb.

2011. okt. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:38


Úgy látom ezt a választ sokan félre értették,én úgy gondolom a szex az egy kapcsolatnak komoly hőmérője lehet,ugyanis vacsorázni erőlködve is el lehet menni és lehet segíteni erőlködve is a háztartásban...amúgy meg kinek mi az igénye,nem tudom mi a baj azokkal akik naponta tudnak szexelni és kivánják egymást....irigykedtek??

2011. okt. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!