Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesítő szokás a "szagolgatás"?

Idegesítő szokás a "szagolgatás"?

Figyelt kérdés

Páromat idegesíti, hogy mindent szagolgatok.

Azért az hogy mindent, az sem igaz.

Ha kimosom pl az ágyneműt, olyan jó érzés este belefeküdni, belebújni, és ilyenkor egyszer kétszer beleszagolok a kispárnába, vagy a nyakamig felhúzom a takarót és úgy.

A friss ruha illatát is nagyon szeretem.

Azonkívül a tejet és a tejtermékeket fogyasztás előtt mindig megszagolom, még akkor is ha akkor bontottam fel. Ez lehet egy rossz szokás, de nyáron nem egyszer jártunk már úgy, hogy megvettük a tejet és eleve rossz volt, túrós én meg kiöntöttem, nem is figyeltem oda, és lehúztam, észre sem vettem hogy rossz, csak utána, és kihánytam. Nah azóta szaglászom mindig a tejtermékeket.

És párom folyton anyámhoz hasonlítgat! Aki valóban idegesítően szaglászgat, mert pl bejön a szobámba és mint valami kutya szagol, hogy szellőztetni kéne meg mi ez a szag :S Meg ha le van dobva egy ruhám és nem teszem el rögtön és meglátja, akkor ott szaglássza hogy nem kell-e kimosni, még akkor is ha párom a szobában van. Tök gáz, ezt párom is utálja, én is, de miért hasonlítgat folyton anyámhoz? Én a jó illatokat szeretem egyszer-kétszer megszagolni, de nem a büdöset szaglászom, aztán meg húúúú rosszul vagyok tőle.

22L 27F


2011. júl. 23. 14:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
A baj f@szát rossz szokás. Hát hallod, az ember fején érzékszervként a szemei, a fülei, meg két plusz lyuk van, az orra, ezekkel szerez a külvilágról információt. Ha ez valakinek nem tetszik, akkor csipeszelje be az orrát vagy vágja le. Má' még az is baj, ha valaki szagol. Ilyet! Nem normális világ.
2011. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Darcy01 ***** válasza:
100%

Mintha én írtam volna...:-)

Én is "szagolgatós" lány vagyok és a vőlegényem többször mondta már, hogy ne csináljam.

Megszagolom a frissen mosott ruhákat, mert nagyon szeretem az illatát, az ételeket is meg szoktam szagolni...pl. valami épp elkészült, én meg beleszippantok a levegőbe, hogy milyen jó illata van. A tojást is megszagolom miután feltörtem, nehogy rossz legyen, stb.

A párom ruháit is meg szoktam szaglászni néha, mert olyan jó, jellegzetes illata van, ami rá emlékeztet:-)


Én amúgy nagyon érzékeny vagyok a szagokra, pl. a gagyi parfümöktől nagyon hamar megfájdul a fejem, ha sokáig kell zárt térben tartózkodni.


Egyébként ez nem okoz köztünk semmiféle problémát, egyszerűen ilyen vagyok:-)

2011. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

szerintem nem idegesítő:)

szagolgasd meg a párodat és dicsérd meg milyen férfias az illatta. hátha akkor kedvelni fogja

2011. júl. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az én párom mindent megszagolgat, az már idegesítő. Minden újat. Megszagolta a tvt is mikor megvettük, meg a telefont, meg ilyenek. Ha veszek egy új ruhát egyből szagolgatja. Tényleg mindent. Nagyon remélem, hogy a koszos cuccaimat nem szagolgatja a szennyesben:))
2011. júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
a barátnőm imádja a férfi illatokat meg a tisztaruha szagát. van hogy sétálunk az utcán elmegy melletünk egy fiú és ő meg ájuldozik milyen jóillatta van. nagyon aranyos:)
2011. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én is szagolgatok =) Kaját pl. mániákusan meg paranoiás vagyok...

De tiszta ruhákat, a hajamat mosás után :) új könyvet pl... Csak röhögnek rajtam :)

Azért nem szaglászok-reggeltől estig! :)

2011. júl. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem baj, mindenki más érzékszervére tud a legjobban támaszkodni, vannak akik a szaglásra. Én is mindent megszagolok, ételt anélkül nem eszek meg, hogy ne szagoltam volna, de ugyanúgy ágynemű, ruha, némely papírnak is finom illata van. Amikor párom volt, az ő illatát is imádtam érezni, szerintem ez inkább hízelgő, mint sem zavaró.:D
2011. júl. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Én sem egész nap szagolgatok, nehogy azt higgyek valaki.

A fenntebb leírt esetekhez én is hasonló vagyok.

Sőt még ki is hagytam egy két dolgot, a hajat meg az új könyvet. :)

2011. júl. 23. 14:45
 9/16 anonim ***** válasza:
Azt hittem, ez az uj konyv szagolgatas csak nalam szokvanyos xD
2011. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is szagolgatós vagyok. A férjem imádja. Szerinte ez az egyik legaranyosabb szokásom.
2011. júl. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!